Shadow

Klavyeniz kirlendiyse yıkayın!

Minton, ?dökme korkusu? olmadan bilgisayar başında gönül rahatlığıyla kahve veya meşrubat içirten bir ürün sunuyor. Elastik Klavye MKB-1014, sıvıdan ve tozdan etkilenmiyor, kirlendikçe yıkanabiliyor ve esnek özelliği sayesinde kıvrılarak saklanabiliyor, taşınabiliyor.

Minton Elastik Klavye MKB-1014, ?dökme? kazalarını ?trajik? gelişmelere dönüştürmeden, sistem sorunları ve tamir sıkıntısı yaşatmadan çözüyor. Elastik Klavye, sudan ve tozdan etkilenmiyor. Kirlendiğinde rahatça temizlenebiliyor. Esnek ve portatif özelliğiyle kolaylıkla taşınabiliyor, yer kaplamaması için kıvrılıp saklanabiliyor.

Sessizce çalışarak klavye gürültüsünü en aza indiren Minton Elastik Klavye, 6 renk seçeneğiyle (siyah, mavi, pembe, yeşil, turuncu, beyaz) neşeli kullanım ortamı sağlıyor.

Hem USB hem de PS/2 giriş adaptörü bulunan klavye, saklanabilen uzatma kablosuyla da kablo kirliliği oluşmasına engel oluyor. İki yıllık garantisi olan Minton Elastik Klavye MKB-1014, Türkiye’nin önde gelen perakende zincirlerinde 24,90 YTL’lik fiyatıyla satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.