Shadow

Kingston’dan SSD performans sihirbazı

Dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology, SSDNow V Serisi SSD yükseltme paketlerini piyasaya sunduğunu duyurdu. Özellikle hedef kitle tüketicileri ile küçük ve orta ölçekli işletmeleri hedef alan ve 128GB ile 64GB kapasitelerde mevcut olan Kingston SSDNow V Serisi yükseltme paketleri, var olan masaüstü ve notebook bilgisayarların performanslarını arttırmaya yönelik düşük maliyetli, değer odaklı SSD çözümleri serisindeki ilk ürünlerdir.

Kingston SSD ürün yöneticisi Ariel Perez, “SSDNow V Serisi yükseltme paketleri, mevcut ekonomi göz önünde tutulduğunda, var olan bilgisayarlarında oldukça makul bir fiyata anında performans artışı isteyen, maliyet bilincine sahip tüketiciler için mükemmel bir çözüm. Tüm yazılım, donanım ve adım-adım talimatları, doğrudan günlük kullanıcıların hedef alındığı birkaç düşük maliyetli seçenekte paket haline getirerek, SSD’lerin kitle pazarında kabul görmesine çalışıyoruz. V Serisi yükseltme paketleri, işletmeci müşterileriler ile profesyonel tüketicileri hedef alan mevcut SSDNow ürün serimizi kusursuz biçimde tamamlamaktadır.” dedi.

Kingston üst düzey teknoloji yöneticisi Louis Kaneshiro ise masaüstü bilgisayarlarda var olan sabit sürücüleri tamamlamak amacıyla ön yükleme sürelerinin hızlandırılması ve uygulamaların daha hızlı açılması gibi gündelik işlevleri, rekabet yaratıcı fiyatlarda geliştirmeye odaklandıklarını bununla beraber dahili karşılaştırma testlerine dayanarak kullanıcıların, var olan 7200RPM ve 5400RPM sabit disk sürücülerinin genelinde yaklaşık yüzde 50’lik bir gelişme bekleyebileceklerini belirtti.

Kingston’un SSDNow V Serisi yükseltme paketleri, var olan masaüstü bilgisayarlara yeni bir hayat ve performans kazandırmak için en kolay ve en etkili yol olarak değerlendiriliyor. İşletim sistemini yeniden yüklemeye veya kritik veri dosyalarında değişikliklere yol açabilecek herhangi bir şey yapmaya gerek yok. Verilen kopyalama yazılımı ve adım-adım talimatlar, var olan sabit disk sürücüsündeki (HDD) içeriğin SSD’ye kopyalanmasını kolaylaştırıyor. Kopyalama gerçekleştiğinde, işletim sistemi ve uygulamalar SSD’de yer alırken, HDD müzik, video, dosya ve fotoğraf gibi veriler için depolama işlevi görmektedir.

İlginizi çekebilir:  Cepten video izleme oranı artıyor

Notebook kullanıcıları da günlük işlevlerdeki daha yüksek performansın sağladığı yararların yanı sıra düşük ısı üretimi, uzun pil ömrü ve SSD’nin hareketli parça içermemesinden ötürü dayanıklılığı tecrübe edeceklerdir. Notebook yükseltme kiti, kullanıcıların orijinal sabit sürücülerini muhafaza etmelerine olanak tanıyan ve ekstra depolama sağlayan harici sürücü kutusu ile birlikte verilmektedir.

SSDNow V Serisi yükseltme paketleri aşağıdakileri içeriyor:

  • Kingston SSDNow V Serisi SSD
  • Acronis® True Image kopyalama yazılımı ve kurulum kılavuzu CD’si
  • 3.5″ montaj parçaları ve donanım (yalnızca masaüstü bilgisayar paketi için)
  • SATA veri ve güç kablosu uzatmaları (yalnızca masaüstü bilgisayar paketi için)
  • 2.5″ USB SATA kutusu (yalnızca notebook bilgisayar paketi için)

SSD ve paket, üç yıl garantili ve Kingston güvenilirliği ile destekleniyor. Daha fazla bilgi için www.kingston.com adresini ziyaret ediniz.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir