Shadow

Kim ister? Swarovski taşlı kablosuz Mouse!

Bilişim sektöründe baş döndüren gelişmeler yaşanırken, sanatsal yaratıcılığın sınırları da zorlanıyor. GIGABYTE, klasik mouse’ları Swarovski taşlarıyla kaplayarak ‘size özel’ şık bir tasarım haline getirirken, yüksek performansı da beraberinde sunarak beğeni topluyor.

Özel Bilgi İşlem A.Ş. Distribütörlüğünde Türk bilişim sektöründe yerini alan GIGABYTE, dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinin başında geliyor. GIGABYTE; Notebook ve PC Bileşenleri (Mouse ve Keyboard) alanında faaliyet gösteriyor.

Teknolojide, yenilik ve yaratıcılığa öncülük eden GIGABYTE, ev ve ofislerde kullanılan bilgisayarlarda gelenekselliğin ötesine geçiyor. Alışılagelmiş klasik mouse tasarımını Swarovski taşlarıyla zenginleştirerek kullanıcıların hizmetine sunan GIGABYTE, her zaman ve her yerde şıklığa özen gösterenlerin simgesi.

GM-M7800S Mouse, Swarovski kristal, 18K altın kaplama ve yüksek kaliteli deri gibi, gösterişli ve şık materyallerle hazırlanmış zarif ve çağdaş bir tasarıma sahip. Swarovski taşlı kablosuz Mouse, performans özellikleriyle dikkat çekerken, geleneksel kalıpların dışına çıkarak ‘farklılık ve şıklığın’ zarif bir göstergesi oluyor. GM-M7800S Mouse 150 TL’lik satış fiyatıyla sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir