Shadow

Kendinizi müziğin ritmine bırakın!

Philips, MP3’leri ses CD’si kalitesinde çalabilen yenilikçi FullSound teknolojisi ile müzik severlere yepyeni bir ürün sunuyor. Philips GoGear Spark, MP3 ve WMA formatlarındaki dosyaları çalmanıza olanak tanırken, istediğiniz zaman not almak ya da başka bir şeyi kaydedebilmeniz için de ses kaydı özelliği de sunuyor. GoGear Spark, dinlediğiniz albümlerin kapaklarını ya da fotoğraflarınızı ekran koruyucu olarak kullanabilmenize olanak tanıyor. USB 2.0 ile bilgisayarınızdan kolayca yükleme yapabileceğiniz GoGear Spark, şarkılarınızı yükleyebilmeniz için karmaşık yazılımlar gerektirmiyor. FullSound teknolojisi ile ses CD’si kalitesinde MP3 çalabilen GoGear Spark’ın 2 GB hafıza kapasitesi bulunuyor. Küçük ve kompakt tasarımıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz GoGear Spark, 129 TL fiyatla satışa sunuluyor.

2 Comments

  • GökselNo Gravatar

    bu modelin ekransız versiyonunuda görmüştüm daha önce, tasarım olarak gerçekten güzel, bendeki samsung yp-s2’nin tipi bile daha az hoşuma gitmeye başladı gördükten sonra :)

  • FeRHaDNo Gravatar

    İlginç bir alete benziyor. Yalnız bir kez silinen MP3’ün seslerinden daha sonra tekrar müzik diski kalitesini nasıl elde ediyor bilmem.
    Keşke OGG Vorbis biçimi desteği de olsa imiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir