KendiMinik karakterinizi oluşturun!

Microsoft tarafından Live Messenger servisleri için hazırlanan küresel bir hizmet olan özel karakter servisi, Türkiye’ye özel olarak KendiMinik.com adresinde devreye girdi.
KendiMinik.com adresine girerek, Live Messenger’da fotoğrafınız yerine kullanabileceğiniz kendi özel karakterinizi kolayca oluşturabiliyorsunuz.
Karakter oluşturmak için öncelikle yüz yapısını seçmek, sonra da saç, kaş, göz, kulak gibi temel öğelerle biçimlendirmek; şapka, piercing gibi aksesuarlarla tamamlamak gerekiyor.
Sıfırdan bir karakter oluşturmak için kendinizi yeterince deneyimli hissetmiyorsanız, sitede önceden oluşturulmuş ünlü karakterlerde yararlanabilirsiniz.
Ünlülere ait karakterler üzerinde oynama yapabilme ve onları kendi zevkinize göre biçimlendirmek de mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey, ayarlarla oynamak!
Live Messenger’da sürekli aynı türden fotoğraflar kullanmaktan sıkıldıysanız, farklı bir karakterler arkadaşlarınıza gözükmek için KendiMinik.com’u deneyebilirsiniz!
http://www.KendiMinik.com

One Comment

  • SerdarNo Gravatar

    IE8 zorunlu tutuyor olması ve siteye firefox, chrome, safari gibi diğer internet tarayıcıları ile girilemiyor olması noktasında tam bir felaket. bakalım bu microsoft ne zaman akıllanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir