Shadow

Kariyer planlarını Facebook’tan çıkmadan da yapabilirsin

İnternet kullanıcısı sana gelmiyorsa, sen kullanıcının bulunduğu yere gideceksin. Bu mantığın en iyi örneklerinden biri de, dünyaca ünlü insan kaynakları sitesi Monster’ın BeKnown uygulamasıyla Facebook’a misafir olması. Özetle, kullanıcı hergün Monster’a girmeyebilir ama Monster, Facebook’a kullanıcıların ayağına, (pardon ekranına) gidebilir.

Monster, dünya çapında 711 milyon kullanıcısı olan Facebook için geliştirdiği global profesyonel ağ uygulaması ‘BeKnown’la Facebook kullanıcılarına, siteden ayrılmadan kariyer planlarını yapma imkanı sunuyor.

BeKnown ile kullanıcılar farklı kaynaklardan arkadaşlarını ve profesyonel olarak iletişimde bulunduğu kişileri profesyonel ağına dahil edebiliyor.

Facebook uygulamasıyla internet kullanıcıları, aileleri ve arkadaşlarıyla olan sosyal faaliyetlerini, profesyonel kontaklarla olan iş ile ilişkili faaliyetlerinden ayrı tutabiliyor.

BeKnown uygulaması http://apps.facebook.com/beknown/welcome adresinden 19 farklı dilde ve tüm Facebook kullanıcıları tarafından indirilebiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  'Facebook fotoğrafları silinemiyor'

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir