Shadow

Kamara Sanal Ofis Kiralama Hizmetleri

Kamara Sanal Ofis Kiralama Hizmetleri

Sanal ofis, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ofise ihtiyaç duymadan çalışabilen kişiler için sunulan ofis çözüm yöntemlerinden biridir.

Özellikle girişimlerin ve bu sebeple şirket adresi göstermek isteyen kişilerin imdadına yetişen ofis çözüm yöntemi pek çok avantajlı yanıyla tercih sebebi olmayı başarıyor. Girişimlerin kurumsal olarak bir ofise sahipmiş gibi göstermelerine yardımcı olan sanal ofis; iletişim adresi hizmeti, sanal sekreterlik, resmi adres hizmeti, posta-kargo karşılama hizmeti, toplantı odası kiralama gibi hizmet seçeneklerini sunuyor. Ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilere sunulan bu ofis çözüm yönteminin temelde iki farklı uygulama seçeneği bulunmaktadır. Biri sanal olarak sunulan ofis hizmeti, diğeriyse hazır ofis olarak bilinen ofis kiralama hizmetidir. Bu iki ofis hizmetinin arasındaki en temel fark, sanal ofis hizmetinde fiziksel olarak kullanıma sunulan toplantı odası ya da herhangi bir oda tahsis edilmezken; hazır ofis hizmetinde ise kiracısı olduğunuz bir odanızın bulunmasıdır. Freelance çalışanlar için kurtarıcı özelliğe sahip ofis çözüm yöntemleri İstanbul’da da kullanılmaktadır. Avrupa yakası sanal ofis hizmeti sunan Kamara Hazır Ofis firması ofise ihtiyaç duyanlara kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Fiziksel bir ofis alanına ihtiyaç duymaksızın freelance olarak evden çalışanlara ya da mesai saatlerinin çoğunda dışarıda olan kişilere fiziksel bir ofise sahipmiş gibi gösterebilme imkanı sunan sanal ofis artık yaygın olarak kullanılmaya başlayan kurtarıcı bir hizmettir. Sanal olarak tercih edilen bu ofis yönteminde; gelen çağrıların cevapsız kalmayıp profesyonel bir ekip tarafından karşılanması, gelen kargo ve postaların kaybolmadan sanal ofis sahibi kişiye teslim edilmesi gibi bir firma için oldukça önemli hizmetler sunulmaktadır. Bu tür ihtiyaçların karşılanması amacıyla sunulan sanal ofis hizmeti, profesyonel sekreterlik, kargo ve postaların güvenli kişiler tarafından saklanması ve ilgili kişiye doğrudan teslim edilmesi, ofis sahibinin kartvizitinde prestijli bir adresin bulunma imkanının sunulması gibi pek çok hizmeti de içinde barındırır. Avrupa yakası sanal ofis hizmeti sunan Kamara, ücretini ödemek kaydıyla ihtiyaç anında toplantı odası kullanabilme imkanı da sağlar. Bu ofis hizmetindeki en önemli detay, sahip olacağınız adresi şirket kuruluşunuzda kullanıp kullanmayacağınızdır.

İlginizi çekebilir:  Elegan bir silüete vurgu yapan gömlekler

Kamara Hazır Ofis firması, her yerden çalışmaya imkan veren, özellikle freelance olarak çalışan kişilerin tercih ettiği ofis hizmetidir. Ofisi adres olarak gösterebilme, sekreterlerin gelen çağrıları firma ismiyle karşılamaları ve uygun olduğunuz takdirde size aktarıp uygun olmadığınız durumlarda müşteri notunu firma sahibine e-mail olarak gönderebilme gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır. Sanal ofis hizmeti sayesinde firma imajından ödün vermeden dilediğiniz yerde çalışmanız mümkündür. Firmasına dair mevcut bir telefon numarasına sahip kişiler, Kamara’nın mevcut telekom adresine numaralarını taşıyarak çağrılarının profesyonel olarak karşılanacağı sekreterlik hizmetinden faydalanabilirler. Numaranın bulunmaması durumunda ise firma için özel numara tahsis edilmektedir. Ofis çözüm yöntemlerinden biri olan bu hizmet ile şahsınıza ait bir ofisiniz bulunmasa da saatlik ya da günlük olarak kiralamanız durumunda dilediğiniz tüm lokasyonları kullanabiliyorsunuz. Avrupa yakası sanal ofis hizmeti sunan Kamara’nın; Altıntepe, Altunizade, Beyoğlu İstiklal, Bostancı, Levent ve Şişli semtlerinde lokasyonları bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz lokasyonun kiracısı olabilir, dilerseniz günlük dilerseniz de saatlik olarak ofisleri kullanabilirsiniz.

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir