Shadow

Tatilde size eşlik edecek kablosuz hoparlör modelleri

kablosuz hoparlör

Farklı ses kaynaklarından müzik oynatmayı destekleyen kablosuz hoparlörler son dönemde büyük ilgi görüyor. Bu yazıda gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebileceğiniz kablosuz hoparlör modelleri öneriyorum.

MELİH BAYRAM DEDE

Kablosuz hoparlör, akıllı telefonunuzdaki müzikleri çevrenizdekilerle paylaşabilmenizi ve müziğin keyfini dostlarınızla birlikte daha güçlü yaşayabilmenizi sağlayan bir dijital oyuncak. Bağlantı için Bluetooth veya NFC (Yakın Alan) teknolojisinden yararlanan kablosuz hoparlörler son dönemde çok popüler. Bu yazıda kablosuz hoparlör satın almayı planlayanlara ürün seçimine yardımcı olmaya çalışıyorum. Gelin şimdi seçtiğim kablosuz hoparlörlere yakından bakalım:

JBL Clip 4

Kompakt boyutlu bir kablosuz hoparlör olan Clip 5, JBL Pro Sound teknolojisiyle şaşırtıcı derecede kaliteli ses ve güçlü bas deneyimi sunan bir ürün. 4 Watt ses çıkış gücüne sahip olan JBL Clip 4’ün ultra taşınabilir tasarımı, onun kıyafetiniz ya da çantanızla uyumlu görünmesini sağlar. Ekstra koruma sağlayan bir gövde içinde gelen bu şık ürün, sadece kemer, kayış veya toka ile dilediğiniz her şeye tutturulabilir ve gittiğiniz her yere sizinle gelir. IP67 standardında su geçirmez ve toza dayanıklı olan, bluetooth teknolojisini destekleyen bu ürünün pil ömrü ise 10 saat.

ULTIMATE EARS Wonderboom 2

Küçük boyutuna rağmen, şaşırtıcı derecede güçlü ses ve aynı şekilde güçlü bass çıkışına sahip olan Ultimate Ears Wonderboom 2, nereye giderseniz gidin, yanınızda kolaylıkla götürebileceğiniz çok kullanışlı bir kablosuz hoparlör. 80 dBA gücünde, 360 derece ses veren ve bu açından gelişmiş ve kusursuz bir deneyim sunan bu şık ürün, IP67 standardında su geçirmez ve toza karşı da dayanıklı. Dış gövdesinde kumaş malzeme kullanılmış olan ve stilinizi tamamlayacak bir aksesuarı andıran bu ürünün pil ömrü ise 13 saat. İki ürünü birden tek müzik kaynağına bağlama ve stereo müzik dinleme imkânı sunması ise çok iyi bir deneyim.

ANKER SoundCore Motion B

Müziğinizi yanınızda götürmenizi sağlayacak ANKER SoundCore Motion B, 12 Watt ses çıkış gücü verebilen güçlü bir ürün. BassUp teknolojisiyle güçlü bass sesler sunan, IPX7 standardında su geçirmez ve toza dayanlıklı olan bu ürün, 12 saat pil ömrüne sahip. Üst tarafında her türlü hava koşullarında, su sıçradığında bile çalışan sezgisel butonları bulunan ANKER SoundCore Motion B, pikniğe ya da kampa giderken bile yanınızda götürdüğünüzde size eşlik etmeye devam etmeye aday. Akıllı telefonunuzdaki müzikleri kablosuz oynatan bu ürün, ayrıca Siri ve Google Asistan destekli olmasıyla da öne çıkıyor.

SONY SRS.XB12

Kolay taşınan kompakt yapısı sayesinde, gittiğiniz her yere sizinle gelen SONY SRS-XB12 kablosuz hoparlör, EXTRA BASS teknolojisiyle güçlü basslar ve bunun yanında etkileyici ses detayları sunan bir ürün. IP67 standardında su geçirmez ve toza dayanıklı olan SONY SRS-XB12 kablosuz hoparlör, gittiğiniz her yerde ve her hava koşulunda sorun çıkarmadan çalışmaya devam edecek şekilde geliştirilmiş. Çıkarılabilir kayışıyla her yere kolayca tutturabileceğiniz bu şık hoparlör, 6 Watt ses çıkış gücüne sahip ve 16 saate kadar pil ömrü sunuyor olmasıyla da dikkat çekiyor.

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.