Shadow

25 Eylül gecesi Türkiye iPhone kuyruğunda

Turkcell ve Vodafone, Apple’ın yeni nesil mobil iletişim aracı iPhone 3G’yi aynı gün 25 Eylül gecesi Saat: 24.00’te piyasaya sunacak.

Turkcell ve Vodafone, Apple’ın yeni nesil mobil iletişim aracı iPhone 3G’yi aynı gün 25 Eylül gecesi Saat: 24.00’te piyasaya sunacak. Bu saatten itibaren açılacak mağazalarda, iPhone 3G sahibi olmak isteyenler kuyruğa girecek.

CADDE KİLİTLENECEK

Vodafone, ilk iPhone’ların Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy’da satışa çıkacağını duyurdu. Vodafone Türkiye, merakla beklenen iPhone 3G’yi, 25 Eylül’ü 26 Eylül’e bağlayan gece satışa sunuyor. İlk iPhone’lar çeşitli sürprizlerle, Bağdat Caddesi Vodafone Store ve Kanyon Apple Premium Reseller Troy ‘da Türkiye’deki iPhone meraklılarıyla buluşacak.

ADETA BAYRAM HAVASI

Kanyon Apple Premium Reseller Troy ve Bağdat Caddesi Vodafone Store, saat 16.00’dan 02.00’ye kadar sürecek şovlar, DJ performansları ve dans gösterileriyle renklenirken, iPhone coşkusu sokaklara taşacak.

DJ’LER iPHONE DAĞITACAK

Vodafone ayrıca N101 FM ve Power FM dinleyicilerini de iPhone 3G sahibi yapıyor. 24-25 Eylül tarihlerinde Power FM’de Geveze sabahları, Bay J ise akşamları düzenleyecekleri yarışmalarla, şanslı dinleyicilerine iPhone 3G armağan edecek. Usta radyocu Cem Ceminay ise 25 Eylül gecesi N101 FM’deki programında 3 şanslı kişiyi iPhone 3G sahibi yapacak.

TURKCELL 50 ADET iPHONE DAĞITACAK

Turkcell de Saat: 21.00’den itibaren Bağdat Caddesi’ndeki mağazasında sürpriz etkinlikler geçekleştirecek. Etkinliklerin sunuculuğunu Cenk-Erdem ikilisi yapacak. Şovlarla desteklenecek olan iPhone etkinliğine mankenler Ece Sükan ve Tülin Şahin, futbolcu Servet Çetin ve Gökhan Özen yer alacak. Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Turkcell, etkinlik çerçevesinde çekilişle 50 adet iPhone’u ücretsiz dağıtacak.

SAKIN ACELE ETMEYİN

Turkcell ve Vodafone, Apple’ın yeni nesil mobil iletişim aracı iPhone 3G’yi aynı gün 26 Eylül’de piyasaya sunacak. iPhone 3G ile ilgili teknik destek ve satış personelini bir süredir eğitime tabi tutan iki rakip operatörün, ürünü hangi şartlarla satacağı ise henüz açıklanmadı. Bu nedenle, kullanıcılara tavsiyemiz, iki rakip operatörün koşullarını incelemeden karar vermemeleri. Ürünün satış fiyatının şu ana kadar açıklanmamasının nedeninin, Apple şirketinin operatörlerle yaptığı anlaşma olduğu belirtiliyor.

İlginizi çekebilir:  Nokia'dan 1 milyon Euro'luk yarışma

iPHONE 3G’DE NE VAR?

iPhone 3G, UMTS/HSDPA (850, 1900, 2100 MHz), GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz), EDGE, e-Posta, dahili GPS ve Google Maps, takvim/ajanda, 2 megapixel kamera, Wi-Fi (802.11b/g) ve bluetooth 2.0 EDR gibi çeşitli özelliklere sahip.

ALTERNATİFLERİ DE DÜŞÜNÜN

Bu arada, iPhone’un Türkiye piyasasına yasal olarak gireceği şu günlerde, benzer ve daha fonksiyonel ürünlerin rakip firmalar tarafından piyasaya sürülmesi tüketicinin kafasını karıştırıyor.

Samsung’un i900 Omnia, HTC’nin Touch Diamond’ı en dikkat çeken ürünler olurken, Google’ın işletim sistemi Android’i kullanan T-Mobile G1 adlı yeni mobil iletişim cihazı da alternatifler arasında kendisine yer açtı.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir