Shadow

İşte iPhone 3GS’nin Turkcell fiyatı

Turkcell müşterileri, yeni iPhone 3GS 16GB ve iPhone 3GS 32GB modeliyle 28 Ağustos’ta buluşuyor. Turkcell, iPhone 3G 8GB’ı kontratlı paketlerle alan müşterilerine yüzde 70’e varan indirim fırsatları sunuyor.

Turkcell, iPhone 3GS’i de iPhone 3G’de olduğu gibi müşterilerine farklı alternatifler ile  sunuyor. iPhone modellerine kontratlı alternatiflerle sahip olunabileceği gibi; kontratsız olarak iPhone 3GS modellerine 719 Euro’dan başlayan fiyatlarla; iPhone 3G 8GB’a ise 599 Euro’ya sahip olma fırsatı veriyor.

iPhone 3GS 16GB ve 32GB modelleri; web sayfalarını, ekleri ve uygulamaları daha hızlı açıyor, video çekim özelliğinin yanı sıra çekilen videoları düzenlemeyi, sonrasında ise e-posta, MMS ya da MobileMe ile paylaşmayı mümkün kılıyor. iPhone 3GS 3 megapiksel otofokuslu kamerasıyla daha kaliteli fotoğraflar çekiyor. Sesle denetim özelliğiyle kullanıcılara cihazı sesleriyle  kontrol etmelerine olanak sağlıyor.

Turkcell Terminal Yönetimi Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, iPhone 3GS’i de Türkiye’ye getirmekten ve Apple ile yine başarılı bir işbirliğine imza atmış olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

iPhone 3G modeli 3.0 işletim sistemiyle birlikte iPhone 3GS’in sahip olduğu Kes, Kopyala/Yapıştır, MMS, Sesli Not Kaydetme, Spotlight Arama gibi bazı ek özelliklere sahip olabiliyor.

2 Comments

  • gencoNo Gravatar

    3g gibi 3g s de çok ilgi görecek gibi çünkü fiyatlar öyle aman aman pahalı gelmedi bana.daha yeni N97 almamış olsaydım kesin iphone alırdım.ikisine de cep telefonu demeye şahit lazım.koca koca adamlar için yeni nesil oyuncak bunlar valla :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir