Shadow

İstanbul’un göbeğinde bir teknoloji market: Compex!

Bu sene otuz dördüncüsü düzenlenecek olan COMPEX 2009 Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 19 – 22 Kasım 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’ nde ziyaretçilerle buluşacak.

Bir fuardan çok indirimli teknoloji marketini andıran ve bu özelliğiyle öne çıkan COMPEX 2009, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek.

Paneller ve aktiviteler ile renklendirilecek olan fuar, sektörel yöneticileri, bilgi işlem yöneticilerini, satın alma yöneticilerini çatı altında toplayacak.

Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği GAMEX, bu sene de COMPEX Bilgisayar Fuarı’nın en iddaalı etkinliklerinden biri olacak.

Ücretsiz online davetiye almak için: http://www.compex.com.tr/

1 Comment

  • FatihNo Gravatar

    Evet sonunda sabırsızlıkla beklediğim Compex fuarı açıldı ve gittim. İlk uğrak yerim kesinlikle GameX oldu. Haberde dediği gibi en iddalı etkinlik olduğu konusuna hemfikirim. Yarın tekrar uğrayıp pvp turnuvalarına katılacağım. Ayrıca game master seminerleri de ilgimi çeken en önemli konulardan biri. Umarım bana da şans verirler:)
    Fırsatı olanların mutlaka gidip görmesini tavsiye ederim. Böyle bir organizasyon kaçmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir