Shadow

İşleri yönetmenin en kolay yolu: Herişim

Kurumsal şirketlerden iş akışını takip etmek ve yönetmek için geliştirilen Herişim adlı yazılım, dünyanın her yerinden, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan kolay yönetim sağlıyor.
Yazılımda yer alan Sekreterya bölümüyle, siz ofis dışındayken kimin aradığını cep telefonunuzdan öğrenebiliyor ve hızlı geri dönüş yaparak fırsatları kaçırmamış oluyorsunuz.
Görevler ve işler bölümü altında ise, işyerinize ait tüm işleri kaydedebilirsiniz. Her iş, bir ya da birden fazla kişiye atanabilir. Atanan kişiler, bu işle ilgili olan gelişmeleri bu alana bildirebilir.
Dosyalar bölümü sayesinde, flash disk taşıma zahmetinden kurtulursunuz. İşyeriniz ile ilgili dosyalarınızı bu alana yükleyebilir, daha sonra istediğiniz zaman her yerden ulaşabilirsiniz.
Herişim?e bilgisayarın yanısıra, iPhone, iPad, Blackberry gibi cihazlardan erişim iş süreçlerinizi takip edebilir ve ofis dışında da şirketinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Herişim hem Türkçe hem İngilizce olarak aynı anda çift dil destekli çalışıyor. İşyerinizde biri Türkçe kullanırken, diğer bir çalışanınız İngilizce kullanabiliyor.
Herişim yazılımıyla ilgili tüm detaylar için www.herisim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir