Shadow

Islak ve kuru temizlik sihirbazı: TINECO Floor One S3

TINECO Floor One S3

MELİH BAYRAM DEDE

TINECO Floor One S3 akıllı ıslak ve kuru kablosuz dikey süpürge, çok fonksiyonlu bir temizlik sihirbazı. Kullanıcı dostu yapay zekâ teknolojisiyle güçlendirilen Floor One S3, klasik süpürgelerden farklı olarak kullanıcısına tam anlamıyla akıllı bir cihaz deneyimi sunuyor.

TINECO Floor One S3 özellikleri

Floor One S3’te, Akıllı Vakum ve Yıkama Sistemi, Hepsi Bir Arada LED Ekran, Akıllı Pil ve Gürültü Optimizasyon Sistemi, Çok Aşamalı Kendi Kendini Temizleme Sistemi, Uygulama Entegrasyonu ve Sesli Asistan, Kablosuz Kullanım ve Üstün Manevra Kabiliyeti ile Çok İşlevli Bağlantı İstasyonu özellikleri mevcut.

Tüm temizlik işleri için tek cihaz yeterli

Kirleri algılamayı ve zeminleri tek bir akıllı adımda tamamen temizlemeyi sağlayan emiş gücünü ve su akışını otomatik olarak ayarlamak için Floor One S3, Tineco’nun yenilikçi iLoop akıllı sensörünü kullanıyor. Bu sayede Floor One S3 ile süpürme, yıkama, silme, paspaslama gibi birçok işlevi tek cihazla yapıyor ve zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Kısa sürede tertemiz mekânlara sahip olma lüksü

Zorlu ve inatçı kirleri geleneksel paspaslardan çok daha iyi temizleyen güçlü bir fırça silindirine sahip olan Floor One S3, emiş gücünü ve su akışını otomatik olarak ayarlayarak ardında kuru ve üzerinde hiçbir iz olmayan zeminler bırakıyor. Floor One S3, kısa sürede tertemiz bir mekâna sahip olma lüksünü size sunuyor.

Yıkama ve anında kurutma işlevi çok pratik

Çok fonksiyonlu temizlik sihirbazı Floor One S3, evinizdeki olası kirleri, geleneksel paspaslardan çok daha iyi temizler. Önce yıkama ve ardından kurulama yapan Floor One S3, geride hiçbir iz olmayan zeminler bırakır. Bunu da sahip olduğu güçlü fırça silindiri sayesinde ustalıkla gerçekleştirir.

Kendi kendini temizleme sistemi

Evinizi temizlerken artık ellerinizi kirli bir fırça silindirine ya da süpürgenizin aksesuarlarına dokunmanız gerekmeyecek. Çünkü Floor One S3 tek bir düğmeye dokunmanızla çalışan kendini temizleme fonksiyonuna sahip. Fırça silindiri ve temizlik tüpleri otomatik olarak temizlenir ve elleriniz kirden, eviniz kokudan uzak olur.

Tüm fonksiyonlar LED ekranda

Floor One S3, tüm özellikleri takip edebileceğiniz bir LED ekrana sahip. Bu ekrandan temizlik durumu, cihazın performans, pil seviyesi, WiFi gibi pek çok fazlası özelliği takip edebilirsiniz. Floor One S3, size tüm işlemleri bildirimlerle haber veriyor ve cihazın kendisini temizleme zamanı geldiğini hatırlatıyor. Böylece hiçbir sorunla karşılaşmadan akıllı bir temizlik deneyimi yaşıyorsunuz.

Temizlik kovası ve paspas taşımaya son

Temizlik yaparken sürekli taşıdığınız kovaları; kabloların, paspasların ve ağır elektrikli süpürgelerin yarattığı karmaşayı unutun. Floor One S3, hafif ve kablosuz gövdesi ile özgürce hareket etmenizi sağlar. Merdivenler de dahil dar alana sahip her bir köşeyi tam anlamıyla temizlemek için kolaylıkla manevra yapabilirsiniz.

Pili akıllı kullanır, işini yarıda bırakmaz

Şarj etmenize gerek kalmadan daha uzun süre temizlik yapabilirsiniz. Floor One S3, akıllı sensörü sayesinde kirleri temizlemek için ne kadar güç gerektiğini hesaplar ve buna göre gücü, su akışını ve emişi otomatik olarak ayarlar. Pil gücü boşa harcanmaz ve bu sayede 35 dakikaya kadar daha uzun bir kullanım süresi sunar.

Sessiz çalışır, dostlarınızı rahatsız etmez

Ailenizi ve evcil hayvanlarınızı rahatsız etmeden sessizce temizlik yapabilirsiniz. Floor One S3 hassas hava kanallarına ve güçlü, ultra sessiz, fırçasız dijital motorla gürültüyü azaltan malzemelerle tasarlanmıştır.

Bağlantı istasyonu ile akıllı deneyim

Temizlik yapmanız gerektiğinde her zaman tam şarjlı olarak işe başlarsınız. Çünkü Floor One S3, bağlantı istasyonuna temas ettiğinde kendiliğinden şarj edilir. Bağlantı istasyonu şarj devam ederken bir yandan da kendi kendini temizleme fonksiyonunu çalıştırır.

Uygulama desteği ve sesli asistan avantajı

Floor One S3, Tineco adlı bir mobil uygulamayla yönetiliyor. Gerçek zamanlı performans takibi, bakım hatırlatıcıları, teknik destek, sorun giderme ve daha fazla özelliği bu uygulamadan yönetme imkânına sahipsiniz. Temizlik sırasında sesli asistanı size performans durumu, güç seviyesi, tıkanıklıklar ve diğer işleyiş bilgilerini gerçek zamanlı olarak bildiriyor.

Ürünle gelen aksesuarlar neler?

Floor One S3 akıllı ıslak ve kuru kablosuz dikey süpürgenin, çok fonksiyonlu bir temizlik sihirbazı olduğunu başlangıçta söylemiştim. Bu fonksiyonları destekleyen aksesuarlar da ürünle birlikte geliyor. Bu aksesuarlar, fırça silindiri, HEPA filtresi, 3’ü 1 arada temizleme aracı, şarj tabanı, koku giderici ve temizleme solüsyonu ve adaptör olarak sıralanıyor.

Bu ürün ailesinde IFloor, IFloor 3 ve Floor One S3 olmak üzere üç farklı model bulunuyor.

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Lite oyuncu kulaklığı incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir