Shadow

İş ağı oluşturmak stratejik bir iştir

Networking Akademi, kurucusu Ertuğrul Belen tarafından ‘Türkiye’nin İlk Stratejik Business Networking Platformu’ tanımlanan bir proje.

Belen, sitenin, sonuç odaklı etkin iş ilişkilerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere bireylerin hedeflerine yönelik iş ağı stratejilerini tasarlamak amacıyla geliştirldiğini söylüyor.

Business Networking Akademinetworking araştırma, eğitim ve uygulama‘ üçgeniyle hizmet veriyor ve bu alanda eğitim ve bilgilendirme faaliyetleriyle dikkat çekiyor.

Farklı seviye ve modüllerden oluşan ve kuruma özel hazırlanan eğitimlerin yer aldığı Business Networking Akademi’de ayrıca, Networking Aktivite ve uygulamaları da bulunuyor.

Business Networking Akademi’nin, girişimciler, şirket sahipleri, yatırımcılar, sektör temsilcilerine yönelik olarak da Speed Networking aktiviteleri bulunuyor.

Eğer siz de, networkünüzü geliştirmek, iş hayatında yeni ufuklar açmakve bunu da sistemli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, www.networkingakademi.com’dan yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlı yerli telefon | TCL 30 SE incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Avea, Linkedin'le tersine beyin göçü avına çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir