Shadow

iPod’unuzun sesi daha gür çıksın

Dış mekanlarda iPod’la müzik dinleme keyfini, iç mekanlarda da yaşamak için, müzikçalarınızı adeta bir müzik setine çeviren ve çok güçlü ses çıkışı veren ‘dock’lar kullanılıyor. Logitech’in iPod için geliştirdiği yeni ‘dock’lar, 20 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Böylece dinlediğiniz müzikleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve yatak odası, mutfak, salon hatta dış mekanlarda bile müzik dinleyebiliyorsunuz.

Apple Universal Dock Connector’ı kullanarak bütün iPod modelleri ile çalabilir veya şarj edebilirsiniz ya da başka müzik çalarları 3.5 mm boyutundaki auxiliary girişi kullanarak hoparlöre bağlayabilirsiniz. Ayrıca ‘Bas Arttırma’ düğmesine bir kez basarak müziğin ritmini çok daha güçlü hissedebilirsiniz.

500 gramdan az bir ağırlığa sahip, taşınabilir, kompakt ve güç korumalı Portable Speaker S125i, AC adaptör veya pil gücü ile çalışıyor. 10 saate kadar pil ömrü sunan 4 kalem pil ile çalışıyor Portable Speaker S125i, evin içinde veya dışında her yere taşınabiliyor.

Rechargeable Speaker S315i ve Portable Speaker 125i, PC ya da CD çalar dâhil istediğiniz taşınabilir müzik çaları, hoparlörlere bağlamanıza için 3.5mm boyutunda standart bir jak da sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir