Shadow

iPhone’a giren ilk banka hangisi

Apple’ın yeni nesil iletişim cihazı iPhone’la banka sitelerine girilememesi sorununu ilk aşan banka Türk Ekonomi Bankası oldu.

Apple’ın yeni nesil iletişim cihazı iPhone’un kullanımı kampanyalar sonrasında hızla artarken, bu cihazla banka sitelerine girilememesi sorununu ilk aşan banka Türk Ekonomi Bankası (TEB) oldu. TEB, bankacılık ürünlerini cep telefonundan sonra iPhone’a da taşıdığını duyurdu.

Mobil bankacılık hizmetlerini CEPTETEB adı altında toplayan TEB, CEPTETEB’in iPhone özel versiyonunu, iPhone’lar daha Türkiye’de piyasaya çıkmasından bir gün önce, 25 Eylül tarihinde kullanıma açtı.

Tüm bankacılık işlemlerinin her an, her yerden, cep telefonu ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan CEPTETEB, iPhone’larda özel ikonu ile yer alıyor.

Türkiye’de piyasaya yeni çıkan İphone’u kullananlar, iphone.teb.com.tr adresine girerek TEB’in mobil bankacılık hizmeti CEPTETEB’i ana sayfalarına ekleyebiliyorlar.

Türkiye’nin iPhone’a özel ilk mobil bankası, tüm tasarımıyla IPhone’a birebir uyum gösteriyor. Tasarım dışında, telefonun dokunmatik navigasyon özelliğini de destekleyen bu versiyonla, iPhone kullanıcıları, TEB’in mobil bankacılık hizmetinden kolaylıkla faydalanabiliyor.

TEB, CEPTETEB projesiyle bu yıl stratejik ortağı BNP Paribas’nın faaliyet gösterdiği 85 ülke arasında düzenlediği ‘inovasyon’ yarışmasında iki ödül birden almıştı.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Kitapyurdu.com iPhone'a geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir