Shadow

iPhone ve iPad’den nasıl televizyon izleyebiliriz?

Turkcell’in MobilTV uygulaması iPhone ve iPad kullanıcılarına 3G teknolojisiyle her yerde kaliteli televizyon izleme imkanı veriyor. Turkcell Teknoloji tarafından geliştirilen Turkcell MobilTV uygulamasıyla, en popüler 25 televizyon kanalını izlemek mümkün.

Standart Paket ile CNBC-E, FOX, HABERTÜRK, KANAL 7, KANAL 24, KANAL D, KRAL TV, NTV, NTV SPOR, NUMBERONE TV, POWERTÜRK, SAMANYOLU TV, SHOW TV, SKYTÜRK, STAR TV, TJK TV, TRT1 ve YUMURCAK TV kanalları izlenebiliyor.

MobilTV uygulamasından faydalanmak isteyen iPad kullanıcıları, 25 televizyon kanalına canlı erişim sunan Aylık Standart Paket’e 60 saat kullanım karşılığı KDV ve ÖİV dahil yalnızca 9,90 TL ödüyor. Günlük Standart Paket’in ücreti ise yine tüm vergiler dahil olmak üzere yalnızca 2TL ve bu paketten 8 saat süreyle faydalanmak mümkün.

Aylık Standart Paket’e abone olan kullanıcılar, aynı zamanda Babyfirst TV, BBC World, Euronews, Fashion TV, İz TV, TürkMax’in dahil olduğu Digiturk Paketi’ni de ücretsiz izleyebiliyorlar.

Yetişkin kullanıcılar için sunulan aylık Digiturk 18+ Paketi ise 60 saat kullanım limitiyle 12 TL. Digiturk 18+’e günlük abone olmak isteyen kullanıcılar 8 saat kullanım karşılığında 3,90 TL ödüyor.

Turkcell MobilTV iPad uygulaması, App Store ya da iTunes üzerinden (http://trcll.im/mobiltv) indirilebiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Turkcell, mobil ödemeyi ihraç etmeye hazırlanıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir