Shadow

iPhone ekranına güvence paketi

Vodafone, bugüne kadarki en gelişmiş iPhone modelleri olan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR akıllı cihazları ‘Vodafone Ekranım Güvende Paketi’ hediyesiyle kullanıcılara sunuyor.

iPhone modelleri

MELİH BAYRAM DEDE

Vodafone, bugüne kadarki en gelişmiş iPhone modelleri olan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR akıllı cihazları satışa sundu. iPhone’un son yeniliklerinden faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri, yeni iPhone akıllı telefonlara ‘Vodafone Ekranım Güvende Paketi’ hediyesiyle birlikte sahip olabiliyor. Bu paket sayesinde, iPhone’un şimdiye kadarki en büyük ekranlı yeni modelleri ekran kırılmalarına karşı Vodafone güvencesiyle korunuyor.

Geliştirilmiş en güçlü iPhone

Şimdiye kadarki en gelişmiş iPhone’lar olan iPhone Xs ve iPhone Xs Max, 5.8 inç ve 6.5 inç etkileyici Süper Retina ekranlarıyla Apple’ın akıllı telefonların geleceğine yönelik vizyonunu yepyeni bir seviyeye taşıdı. Çığır açan fotoğraf ve video özelliklerine sahip daha hızlı ve gelişmiş bir çift kamera sistemi, bir akıllı telefondaki ilk 7 nanometre çip olan A12 Bionic çip ile yeni nesil Neural Engine, daha hızlı Face ID, daha geniş stereo ses sistemi, daha fazla pil ömrü, suya ve sıçramalara dayanıklılık, şimdiye kadar bir akıllı telefonda kullanılan en sağlam cam ile yeni iPhone’lar gümüş ve uzay grisi renk seçeneklerinin yanı sıra, altın rengi ve çok özel bir paslanmaz çelik şeritle beraber Gigabit sınıfı LTE ile daha yüksek indirme hızı sunuyor.

3 milyondan fazla pikselle net görüntü

iPhone Xs Max; videolar, filmler ve oyunlar için 3 milyondan fazla pikselle daha etkileyici bir deneyim yaşatırken bugüne kadar bir iPhone’da yer alan en büyük ekranı sunuyor. iPhone XR ise iPhone Xs’in çığır açan teknolojilerini içinde barındırıyor. Tamamen ekrandan oluşan ve bir akıllı telefonda bulunan en gelişmiş LCD’ye sahip cam ve alüminyum tasarımdan meydana gelen, 6.1 inç Liquid Retina ekranlı iPhone XR geniş renk desteği ve True Tone desteğiyle daha doğal bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor.

İlginizi çekebilir:  Apple, iPhone yetiştiremiyor

Güçlü A12 Bionic çiple geliyor

iPhone XR şimdiye kadar bir akıllı telefonda kullanılan en akıllı ve en güçlü çip olan A12 Bionic, fotoğrafçılıktan artırılmış gerçekliğe kadar her alanda gelişmiş yapay öğrenmeyi destekleyen yeni nesil Neural Engine, True Depth kamera sistemi, daha hızlı Face ID ve tek bir kamera lensi kullanarak etkileyici portreler çeken gelişmiş bir kamera sistemi, tüm gün süren uzun pil ömrü ve beyaz, siyah, mavi, sarı, mercan ve (PRODUCT) RED olmak üzere 6 yeni renk seçeneği sunuyor.

Suya dayanıklı olarak özel tasarlandı

iPhone XR suya ve sıçramalara dayanıklı, IP67 derecesine sahip yeni tasarımı ile kahve, çay ve soğuk içeceklerle her gün yaşanabilecek dökülmelere karşı koruma sağlıyor.

engin aksoy vodafone

Bağlantılı yaşamı destekliyoruz

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple’ın yeni ürünleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’ı da tüm Türkiye’de müşterilerimize Vodafone ayrıcalıklarıyla sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Ekranım Güvende Paketi hediye

Vodafone’lular, yeni iPhone’lara müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz ‘Ekranım Güvende’ paketi hediyesiyle birlikte sahip olabiliyor. iPhone’un benzersiz teknolojisinin Vodafone Red ayrıcalıklarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin dijital deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

(1 Ocak 2019 tarihinde Yeni Şafak’ta yayınlanmıştır.)

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir