Shadow

iPhone 4 özel kampanya fiyatıyla Avea bayilerinde

Avea bugün iPhone 4’ü Türkiye’de iPhone müşterilerine özel bir ücret planı ile lanse ediyor. iPhone 4, bir cep telefonuna entegre en yüksek ekran çözünülürlüğü, net metin görüntüsü ve videoları, videolu aramayı gerçeğe dönüştüren FaceTime ile dünyadaki en yaratıcı telefon özelliğini taşıyor.

iPhone 4, gücünü Apple’ın A4 yongasından alıyor ve LED flash’lı 5 megapiksellik bir kamera, HD video kayıt ve başka herhangi bir cep telefonuna benzemeyen harika bir cam ve paslanmaz çelik tasarıma sahip.

iPhone 4 dünyanın en gelişmiş cep işletim sistemi olan iOS 4 ile birlikte geliyor. Devrim yaratan App Store, sadece iPhone 4 için yaratılmış iMovie uygulaması da dahil 435.000’den fazla uygulamaya erişim sağlıyor.

Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan “Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen operatörü olarak, Avea iPhone 4’ü müşterilerimize sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bütün iPhone 4 kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak uygun fiyatlar ve tarifeler ile bir dizi paket sunmaktayız.” dedi.

Avea’nın iPhone 4 kampanyasıyla ilgili detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  En iyi işlemci SelCPU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir