İnternette indirime karşı TTNET’ten büyük atak

Özel İletişim Vergisi’nde yüzde 10 indirimin yürürlüğe girmesiyle birlikte internet tarifelerinde de indirimler olacak. Uygulamanın yürürlüğe girmesiyle TTNET, karşı atağa geçerek aradaki farkı farklı hizmetlerle karşılama teklifiyle abone karşısına çıkıyor.

TTNET MÜZİK, TTNET GÜVENLİK ve TTNET WiFi hizmetlerini kapsayan ‘Üçünü Dene, Servisini Seç’ kampanyası ile TTNET aboneleri, halen abone oldukları paketin standart ücretini ödeyerek TTNET MÜZİK Gold Üyelik, TTNET GÜVENLİK ve ayda 600 dakika TTNET WiFi hizmetlerinin üçünden de Eylül ayına kadar yararlanabiliyor.

TTNET MÜZİK ile üçyüzbinden fazla yerli ve yabancı şarkı ücretsiz ve yasal olarak sınırsızca dinleniyor, her ay toplam 450 şarkı bilgisayara indirilebiliyor. www.ttnetmuzik.com.tr adresinden ulaşılabilen müzik portalında kullanıcılar yeni çıkan albümler ve zengin arşivden kendi müzik listelerini yaratarak dinleme şansını yakalarken, müzik dünyasına ilişkin en zengin ve güncel içeriğe ulaşabiliyor. Ayrıca indirilen eserlerden müzik CD’si oluşturulabiliyor.

TTNET GÜVENLİK ürünü ise İnternet kullanımı sırasında karşılaşılabilecek çeşitli tehlikelere karşı McAfee Internet Security 2009 yazılımı ile abonelere kalkan görevi görüyor. Kişisel bilgilerin ve bilgisayarların korunmasına yardımcı olan yazılım ile antivirüs, casus yazılım engelleme, kişisel güvenlik duvarı ve internette karşılaşılabilecek diğer pek çok tehlikeye karşı koruma sağlayan özellikler sunuluyor.

Alışveriş merkezleri, cafe ve restoranlar başta olmak üzere ortak kullanımın yoğun olduğu binlerce mekanda kablosuz İnternet erişimi sağlayan TTNET WiFi servisi hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor. TTNET WiFi kullanıcıları, taşınabilir bilgisayar ya da WiFi uyumlu cep telefonu üzerinden internete bağlanabiliyor. Kampanya kapsamında sunulan servis ile kullanıcılar her ay toplam 600 dakika boyunca kablosuz internet keyfini 3 bine yaklaşan TTNET WiFi noktasında yaşayabiliyor.

1 Mart 2009 tarihi itibarıyla ÖİV’de yüzde 10 indirimin yürürlüğe girmesiyle aboneler, TTNET’in kampanya kapsamındaki katma değerli servislerinden aylık 2.18 TL’ye faydalanabiliyor. Böylece aboneler, ÖİV indiriminden önce ödediği aylık standart ücret dahilinde bu servislerden de yararlanma imkanı buluyor. Öte yandan aboneler dilerlerse ÖİV’de gerçekleşen yüzde 10 oranındaki indirimi fatura tutarlarına da yansıtabiliyor.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir