Shadow

İnternetin mucidi geliyor

İnternet ve elektronik postanın mucidi olarak bilinen Prof. Leonard Türkiye’ye gelecek. Prof. Leonard Kleinrock’un yanı sıra kablosuz iletişim teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden kabul edilen uzmanlar da Türkiye’de olacak.

İnternet ve elektronik postanın mucidi olarak bilinen Prof. Leonard Kleinrock’un, SuperCOM Telekomünikasyon Fuarının özel konuğu olarak Türkiye’ye geleceği bildirildi.

8-9 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek, ‘SuperCOM İstanbul 2008’in, telekomünikasyon alanında dünya genelinde faaliyet gösteren firmaları, devlet düzeyinde kurum ve kuruluşları, servis sağlayıcıları, teknoloji üreten firmaları ve finans sektörünü bir araya getireceği bildirildi.

Açıklamada, Fuarın konferans bölümüne ise konuşmacı olarak internet ve e-mail’in mucidi Prof. Leonard Kleinrock’un yanı sıra kablosuz iletişim teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden kabul edilen Atlanta Georgiatech Üniversitesi Geniş Band ve Kablosuz Bilgisayar Ağı Laboratuvarı Başkanı Prof. İlhan Fuat Akyıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Telekomünikasyon Kurumu Bşk. Yardımcısı Galip Zerey ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Paul Doany’nin de katılmasının beklendiği belirtildi.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir