İnternet ve pazarlamaya odaklanın

İnternetteki başarı öykülerini içeren “İnternet ve Pazarlama” adlı kitap, internet ekonomisiyle başarılı olmak için izlenmesi gereken stratejilerle, başarılı  örnekler hakkında bilgi veriyor.

Arzu Baloğlu ve Levent Karadağ tarafından kaleme alınan ve Ekin Yayınevi’nden çıkan kitapta, öncelikle internet ekonomisi ve internette iş yapma modelleri hakkında bilgi veriliyor.

İnternet ekonomisinin getirdiği avantajları kullanarak, pazarlamada açılan yeni fırsatlar ve yeni modellerin ele alındığı kitapta, başarılı oyuncuların sırları da yer alıyor.

Kitapta internetin yeniden şekillendirdiği müşteri dünyasının nasıl değerlendirileceği, müşterilerle kurulacak yeni iletişim modelleri ve imkânlara değiniliyor.

İnternetle birlikte ortaya çıkan güvenlik risklerinin, yeni iş modelinde çok önemli olduğu vurgulanırken, güvenlik ve gizliliği sağlama adına da yapılması gerekenler sıralanıyor.

İnternet temelli iş yapmayı planlıyor, pazarlama aktititelerinizi internetin açtığı yeni modeller üzerine inşa etmek istiyorsanız, bu kitabı gözden kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir