Shadow

İnternet bağlantısı olmadan oynanabilen oyunlar

oyunlar

MELİH BAYRAM DEDE

Çocuklu aileler çevrimiçi ortamdaki riskler nedeniyle haklı olarak tedirginlik duyuyor. Akıllı telefon ve tablet bilgisayarlardan çocuklarına oyun oynama izni veren ebeveynler, bu cihazların internete bağlı olması yerine çevrimdışı çalışmasını yeğliyor.

Çünkü internete bağlı bir akıllı telefon veya tablet bilgisayarı çocuklara verdiğinizde, internetten gelebilecek virüs, truva atı, çevrimiçi dolandırıcılık gibi risklerin yanında, aileden habersiz uygulama satın alma gibi problemler ortaya çıkabiliyor.

Bu noktadan hareketle ailelerin içi rahat olsun diye, Google’ın mobil uygulama mağazası Play Store ve Apple mobil uygulama mağazası App Store’dan internet bağlantısı gerektirmeyen oyunlar öneriyorum. Hazırsanız hemen başlayalım:

Horizon Chase – Thrilling Arcade Racing Game

80’lerin ve 90’ların yılların oyunlarını hatırlatan Horizon Chase, retro oyunları sevenler için iyi bir seçeenek. Klasik yarış arabalarıyla sürat yapmanın keyfini yaşatan bu oyun, farklı mekânlar ve farklı yol şartlarında kendinizi sınamanıza imkân veriyor. Gece ya da gündüz, güneşli ya da yağmurlu hava şartlarında parkuru turlayabileceğiniz Horizon Chase, müzikleriyle de kendinizi yarışlar sırasında iyi hissetmenizi sağlıyor.

Çocuklar için kamyon oyunları – Kepçe oyunları

Çocuklar kamyonlarla oynamaya bayılır. Bu oyun, çocuklara kamyonlarla oynamanın ötesinde çok farklı deneyimlerin kapısını aralıyor. İstediğiniz özelliklerle araca sahip olmak ve onu yönetebilmek çok keyifli. Oyunda kamyonların yanı sıra, traktör, ekskavatör, buldozer ve birçok inşaat makinesi seçeneği mevcut. Araçlarınızı yıkamak, yakıt doldurmak gibi farklı aktiviteler, oyunu keyifli yapan özelliklerden. Oyunu Android için buradan, iOS içinse buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:  Zeytinci e-pazara açıldı

Kids Monster Truck

Off-Road yarışlarına katılmanın keyfini yaşatan Kids Monster Truck adlı bu oyun, zor koşullarda başarı kazanma deneyimi sunuyor. Devasa tekerleklere sahip araçlarla, karşınıza çıkan tüm engelleri aşmanın bir yolunu bulmanız gereken oyun, çok eğlenceli. Oyun size farklı arazi koşulları ve parkurlarda yarışarak kendinizi gösterme fırsatı veriyor. Bu çılgın oyunda yarışacağınız araçların gücü de sizi oldukça etkileyecek.

Train Conductor World

Tavsiye edeceğim son oyun ise, kendi demiryolu ağınızı oluşturup yönetebileceğiniz Train Conductor World. Yüksek hızlı trenler, dizel trenleri, modern elektrikli trenler ve tramvayları yönetme fırsatı sunan oyunda, farklı güzergâhlardan geçen demiryolu hatlarında taşıtlarını kontrol etmenin keyfine varıyorsunuz. Zaman zaman kaza riski de taşıyan Train Conductor World oyununda yüksek dozda heyecan sizi bekliyor.

GM 20 Pro alınır mı? Kamera performansı nasıl? | GM 20 Pro incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir