Shadow

İnteraktif Türkler buraya!

İnteraktif pazarlama sektörünün en deneyimli ajansı olan adinteractive, İnteraktif Türkler projesi ile sektöre katma değer yaratmaya devam ediyor. Ajans, 2008 raporu basında geniş yankı uyandıran İnteraktif Türkler’in 2009 ayağını kendi yarattığı bir web sitesi aracılığıyla gerçekleştirecek.

2009’da form değiştirerek ödüllü bir anket aracılığıyla bilgi toplayacak olan araştırmanın web sitesini tamamlayan ve yayına alan adinteractive, 2009 yılı raporu için çalışmalara başladı. http://www.interaktifturkler.com/ adresinden ziyaret edilebilen sitede İnteraktif Türkler anketine katılıp ödül kazanmak mümkün. Ayrıca sitede araştırmanın 2008 raporuna ve basın yansımalarına da erişilebiliyor. 

adinteractive’in Türk internet kullanıcısının davranış alışkanlıkları ve profiline ışık tuttuğu araştırması İnteraktif Türkler, 2007 yılından beri sektöre çok önemli bazı veri ve istatistikler sağlıyor. Sektörün hem ajans hem de müşteri tarafını bilgilendirmeyi amaçlayan İnteraktif Türkler, konu üzerinde şu ana kadar gerçekleştirilen en büyük ve kapsamlı araştırma olma özelliğini koruyor. 630.000’den fazla katılımcı ve 30’dan fazla kampanyanın verileri ışığında gerçekleştirilen araştırmanın sonuçları geçtiğimiz aylarda geniş bir rapor olarak sunulmuştu.

Sektörde marka ve ajanslara geniş bir başvuru kaynağı sunan İnteraktif Türkler, 2009 raporunu tamamen dijital bir anket yardımıyla şekillendiriyor. Bu ankete katılanlar hem Türk internet kullanıcısının davranışlarına ışık tutuyor hem de hediye kazanma şansı yakalayabiliyor. Mövenpick Otel’de bir çifte iki gece konaklamanın yanında, çeşitli Su Ada mekanlarında akşam yemeği gibi birçok ödülün yer aldığı araştırmaya katılmak için tek yapılması gereken http://www.interaktifturkler.com/ adresine girmek ve ankete 5 dakika ayırmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir