Shadow

İletişimde Global çözüm

Global İletişim, Metro Ethernet’te iddiasını arttırdı. Metro Ethernet ile internette yüzde 10, şube bağlantıları ve ses hizmetlerinde ise yüzde 35’e varan fiyat avantajları sağlayan Global, yıl sonuna kadar 3 kat büyüme hedefliyor.

Yıldız Bilişim Grubu şirketlerinden Global İletişim, Metro Ethernet hizmetinde iddiasını artırdı. Metro Ethernet ile internet kullanımında yüzde 10, internet, şube bağlantıları ve ses hizmetlerinde ise kurumlara yüzde 35’e varan fiyat avantajları sağlayan Global, yılsonuna kadar 3 kat büyüme hedefliyor.
Güçlü teknik altyapısı, yaygın erişim noktaları (POP), hızlı ve yedeklenmiş yurtdışı bağlantıları ve uzman teknik kadro güvencesiyle kurumlara kaliteli ve güvenilir ses ve data hizmeti vermeyi amaçlayan Global İletişim, internet kullanımında dünyada kullanılan son teknoloji Metro Ethernet hizmetini kurumların kullanımına sunuyor. Global İletişim Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Küçüközdemir, Metro Ethernet ile kurumlara internet, ses ve şube bağlantıları hizmeti verdiklerini kaydederek, “Kurumlara yönelik iddiamızı artırdık. Yıl sonuna kadar 3 kat büyüme hedefliyoruz” dedi.

FİYAT AVANTAJI SAĞLIYOR

Küçüközdemir, Türkiye’de geçmişi henüz 3 yıl öncesine dayanan Metro Ethernet’in, ses ve veri taşımada çok yeni ancak en ileri teknoloji olduğunu belirterek, kurumların, hız ve fiyat avantajı nedeni ile hızla bu hizmete yöneldiğini kaydetti. Metro Ethernet hizmetinin, şirketlere, işletme maliyetlerini düşürmekten, Network’ün büyütülmesinde kolaylığa kadar pek çok avantaj sağladığını vurgulayan Küçüközdemir, şöyle devam etti:

“İnternet kullanımında kurumlara yüzde 10, internet ve şube bağlantılarında yüzde 25, internet, şube bağlantıları ve ses hizmetlerinde ise yüzde 35’e varan fiyat avantajı sağlıyoruz. Ayrıca kurumun yapısı ve isteğine göre hizmetlerimizi şekillendirebiliyoruz”.

Tüm iletişim tek fiber kablodan

Türkiye genelinde, Hewlett Packard, Boydak, Metis, Medikal Park, Turkish Do&Co gibi büyük kurumlara hizmet verdiklerini söyleyen Global İletişim Satış ve Pazarlama Koordinatörü Murat Küçüközdemir, “Metro Ethernet teknolojisine, Türkiye’ye gelmesi ile birlikte ilk yatırım yapan şirketlerden biriyiz. Hizmet kalitemiz konusunda en önemli dayanağımız ise, entegre projelerde ve proje yönetimi konusunda uzman ekibimiz. Global İletişim olarak, tüm veri ve iletişim uygulamalarında, sürekli ve kaliteli hizmetiyle sektörün en güçlü ve en güvenilir şirketi olmayı hedefliyoruz. Şu an Türkiye çapında 50’den fazla

İlginizi çekebilir:  CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı açıldı

kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. Yıl sonuna kadar bu sayıyı 200 kurumsal müşteriye yükseltmeyi hedefliyoruz? dedi. Metro Ethernet’in kurumlara sağladığı avantajlar hakkında da bilgi veren Küçüközdemir, “Metro Ethernet, en ileri teknoloji olduğu için servis seviyesi de en yüksek seviyede. Tüm servisler tek altyapıdan verilebildiğinden maliyetleri önemli ölçüde düşürüyor. 5 mbps – 1000 mbps band genişliği sağlıyor. Uzun vadede yatırım korunmuş oluyor çünkü 5 mbps hizmet alan bir müşteri, 1000 mbps’a kadar ilave yatırım yapmak zorunda kalmıyor” şeklinde konuştu.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir