Huzurlarınızda LG’nin yeni telefonları

LG Electronics, Macau’da düzenlenen GSMA Mobil Asya Kongresi’nde en yeni ürünlerini ve ileride sunacağı teknolojileri sergiliyor. Yüksek teknolojiye sahip, en yeni kameralı telefonu LG Viewty (LG-KU990), LG-KS20, tamamen dokunmatik ekranlı HSDPA akıllı telefon ve çeşitli renklerdeki Shine ailesi ziyaretçilerden en çok ilgi gören telefonlar arasında. Son model teknolojiyle donatılan LG Viewty, bu sergiyle resmen Asya pazarına sürülmüş olacak. LG standını ziyaret edenler, devrim yaratan teknik öğeler ile standart özelliklerin birleşimi niteliğindeki benzersiz cep telefonlarını deneyimleme şansı buluyorlar.

LG?nin geniş, renkli dokunmatik ekrana sahip yepyeni HSDPA akıllı telefonu LG-KS20 de Asya pazarına ilk kez tanıtılıyor. Süper hızlı ağ erişim özellikleri sergi boyunca LG standında gösterilecek ve ziyaretçiler, şirketin, kullanıcılar için mobil internet deneyimini zenginleştiren, sezgisel özellikli dokunmatik bilgi giriş teknolojisini de görecekler. LG’nin yeni ürettiği ince akıllı telefon KS20, mobil internet deneyimini zenginleştirmek üzere tasarlanmış. Telefon, tüm internet tarama becerilerini içeriyor ve müzikten video kliplere her türlü dosyayı HSPDA aracılığıyla 3.6 Mbps hızla indiriyor. Aynı zamanda çift kamera özelliğinden dolayı görüntülü görüşme gibi gelişmiş özellikleri de mümkün kılıyor. İnternet kullanım kapasitesini azami düzeye çekmek için sezgisel dokunmatik bilgi giriş teknolojisi ile geniş LCD ekranını kullanan KS20, Microsoft’un Mobile 6 yazılımı ile destekleniyor.

LG standında dikkat çeken diğer bir telefon ise, milyonlarla ifade edilen satış rakamlarına ulaşmış Shine modeli. LG’nin lüks Black Label serisinin ikinci telefonu artık daha fazla renk seçeneğine sahip. Model, metal gövdesi ve aynalı tarzıyla öne çıkıyor. Pembe, altın ve titanyum siyahı renk seçenekleri bulunan Shine telefonlarının aynı zamanda 3G versiyonu KU970 ve bar tipi (normal tip)  telefonu KE770 versiyonları da mevcut.

LG’nin ‘Metal’ konseptine dayanan ve birkaç milyonu aşan satış adedine sahip Shine KU970, dünyanın bütünüyle metal ilk telefonu olma özelliğine sahip. 2.2 inç tam renkli LCD ekranı, kullanılmadığı zaman (standby konumunda) oldukça parlak bir ayna görünümünde. Telefon, Schneider-Kreuznach lense sahip 2.0 megapiksel çözünürlüklü kamerası, kullanışlı navigasyon tuşu, dijital müzik çalar ve video kamera özelliği ile öne çıkıyor.

Yakın geçmişte titanyum siyahı, altın sarısı ve pembe gibi yeni renkleriyle de pazara sunulan telefonun Shine A 3G versiyonu LG-KU970, saniyede 3.6 Mbps’e varan indirme (download) hızına, geliştirilmiş hafızaya ve yüksek hızlı HSDPA kapasitesine de sahip.

Göz alıcı LG Shine KE770 ‘candy bar (standart biçimli)’ telefon ise, şık görünümü ve yüksek teknolojik işlevsel kullanım rahatlığı ile kullanıcılara daha çok seçenek sağlıyor. Telefon 1.77 inç, geniş ayna LCD ekran, multimedya ‘player’lar, USB, Bluetooth, mesajlaşma ve internet becerilerine sahip.

GSMA Mobil Asya Kongresi, dünyanın en büyük, en önemli ve en başarılı global cep telefonu etkinliği olan ve Barcelona’da her yıl düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nin kardeş organizasyonudur. 12-15 Kasım tarihleri arasında Macau’daki Venetian Oteli’nde düzenlenen 2007 Mobil Asya Kongresi, Asya’dan ve dünyanın dört bir yanından gelen operatörlerin cep telefonu uzmanları ve öncüleri, katma değerli servis sağlayıcıları ile donanım ve cihaz üreticilerine sayısız imkanlar sunuyor. 

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir