Hukuk küçüldü cebe girdi

Anahtarlıkta bile taşınabilecek boyutta ve gerektiğinde güncellenebilen ilk mobil hukuk bilgi bankası CepHukuk, Türkiye’de hukukçuların hizmetine sunuldu.

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk mobil hukuk bilgi bankası olan CepHukuk, Hukuk Programları Ltd. Şti. tarafından piyasaya sürüldü. Gömlek cebine sığabilecek ya da anahtarlığa takılıp taşınabilecek boyutta olan CepHukuk sayesinde, kullanıcılar Türk hukuk sistemiyle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecek. CepHukuk’u satın alanlar, ayrıca bir yıl süreyle www.HukukTurk.com portalından ücretsiz olarak yararlanabilecek.
Şirketin kurucusu ve Genel Müdürü M. Fikret Üregen, CepHukuk’u yıl sonuna kadar 2 bin ila 2 bin 500 kişiye kullandırtmayı hedeflediklerini belirtiyor ve ‘CepHukuk, Türkiye’de hukukla ilgili iş yapan herkesin hayatını kolaylaştıracak’ diyor.

CEPHUKUK’TA NELER VAR?

Üç yıl gibi uzun bir sürede ve 17 yıllık hukuk alanı deneyimiyle üretilen CepHukuk’ta şu verilere ulaşılabilecek:
Türkiye Cumhuriyeti’nde yürürlükte olan ve olmayan bütün kanunlar. Kanun hükmünde kararnameler. Tüzükler. Yönetmelikler. Yargıtay İçtihatları. İstenildiği anda üzerine bilgi girme olanağı veren, hukuk ve ceza dilekçe şablonları ile sözleşme örnekleri.

SİTEDEN DE YARARLANIN

CepHukuk’un sağlayacağı yararlar bunlarla da bitmiyor. Kullanıcılar bir yıl boyunca, alanının saygın veri bankası HukukTürk portalında şu veri ve bilgilere de ulaşılabilecek:
Anayasa Mahkemesi ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin Türkiye kararları. Bakanlar Kurulu Kararları, Genelgeler ve Tebliğler. 70 yıllık ‘Türk Hukuk Bibliyografyası’, (Yaklaşık 100 bin bibliyografik kayıt.) Hukuk alanına ilişkin güncel yayınlar. Günlük Resmi Gazete. Gerekçeli ve tam metin şeklinde kanun tasarıları… Hukuksal, ekonomik ve akademik etkinliklerle, duyurular… Anadolu Ajansı’ndan ilgili ve anında güncel haberler.
http://www.cephukuk.com

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir