Shadow

HTC Salsa, Türkiye’de ilk kez Avea’da

Avea, HTC Sense deneyimi sunan, sadelik ve kullanım kolaylığı ile kısa sürede tüketicilerin en çok tercih ettiği akıllı telefonlar arasında yerini alacak olan HTC Salsa’yı satışa sunacağını duyurdu. Sade tasarımı ve kullanım kolaylığının yanı sıra, tümüyle ‘sosyal’ HTC Salsa, sosyal paylaşım ağı Facebook’un kilit uygulamalarına tek dokunuşla erişim sağlayan, HTC Sense deneyimine entegre, özel bir tuşa sahip. HTC Salsa ile kullanıcılar, tuşa tek bir dokunuşla durumlarını güncelleyebilme, fotoğraf yükleyebilme, websitesi paylaşabilme, dinledikleri parçaları gönderebilme ve bulundukları yeri işaretleyebilme rahatlığını elde ediyor.

3G destekli HTC Salsa, Android Gingerbread 2.3.3 işletim sistemi ile mobil kullanıcılara gelişmiş, hızlı ve yüksek performanslı bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. HTC Salsa’nın HTC Sense özelliği, telefonla arama yapılan kişinin statüsünü ve fotoğraflarını görebilme ve hatta yaklaşan doğum günlerinden haberdar olma olanağı tanıyor.

HTC Salsa, 5 megapiksel kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi yapabilmenin yanı sıra; 3.4 inç, 480×320 çözünürlüğe sahip dokunmatik ekranı ile, multimedya içeriklerini üstün kalitede görüntülemeyi mümkün kılıyor. HTC Salsa’nın öne bakan VGA kamerası ise; yüz yüze sohbet gerçekleştirmeyi sağlıyor. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı KDV dahil 999 TL olan HTC Salsa’yı tercih eden Avealılar; 30 gün boyunca 1 GB’lık internet paketine de ücretsiz sahip oluyorlar.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Warner Music, sosyal medyada Cisco'yu tercih etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir