Shadow

Hesabını bilmek isteyenlere TTNET’ten ‘Hesap Defterim’

TTNET’in Logo Yazılım ile  işbirliği çerçevesinde gerçekleştirdiği ‘TTNET Hesap Defterim’ servisi, finansal ve sosyal içerikli bilgileri tek üründe sunarak, kullanıcıların geleceğe yönelik harcamalarını planlayabilme ve sonuçlarını izleme imkanı sağlıyor.

Çok yakında hisse senedi, repo, tahvil, bono, fon, değerli metal ve döviz kapanış verileri gibi borsa bilgilerinin de takip edilebileceği, TTNET Hesap Defterim, TTNET bireysel ADSL abonelerine ayda sadece 1TL’ye sunuluyor.

TTNET Hesap Defterim servisi; kullanıcıların gelir/gider takibi yapmalarına, birden fazla kurum/hesaba ait finansal ürünlerin yönetimini gerçekleştirmelerine ve gayrimenkul gibi varlıkların takibini yaparak nakit, varlık ve finansal araç dağılımlarını izleyebilmelerine olanak tanıyor.

TTNET Hesap Defterim ile kullanıcılar; gelirlerini, nereye ve nasıl harcadıklarını görecek, harcama ve gelirlerini konu başlıklarına (gıda, ulaşım, eğitim, sağlık vb.) göre gruplayarak takip edebilecekler.

Çok yakında hisse senedi, repo, tahvil, bono, fon, değerli metal ve döviz kapanış verileri gibi borsa bilgileri de TTNET Hesap Defterim üzerinden takip edilebilecek. TTNET Hesap Defterim, TTNET bireysel ADSL abonelerine ayda sadece 1TL’ye sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir