Shadow

Hepsi bir arada (All in One) bilgisayar önerileri

Hepsi bir arada All in One

Hepsi bir arada bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara oranla daha az yer kapladığı ve kablo karmaşasına neden olmadığı için tercih ediliyor. Bilgisayar kasasının monitörün arkasına gizlendiği bu bilgisayarlar, kullanıldığı mekanlara da estetik olarak uyum sağlıyor. İngilizce ‘All in One’ olarak ifade edilen bu ürün kategorisi, hem ofisler hem de evler için oldukça ideal. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim hepsi bir arada bilgisayar seçeneklerini öneriyorum.

MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim ilk hepsi bir arada bilgisayar, ACER’ın ASPIRE C22-320 modeli. Çift çekirdekli AMD A6M9225 işlemciden güç alan ve 4 GB DDR4 RAM’le gelen bu ürün, 21.5 inç ekranıyla geniş bir çalışma alanı sunuyor. Ürünün ekranı 16:9 görüntü oranına sahip ve 1920X1080 piksel çözünürlük sunuyor.

Sizin için seçtiğin ikinci hepsi bir arada bilgisayar LENOVO’nun AIO 520 modeli. Çift çekirdekli Intel Core i3-7020U işlemci, 4 GB DDR4 RAM, 1 TB sabit disk ve 21.5 inç ekranla gelen ürün, masaüstü bilgisayar konforu arayıp da, kablo karmaşası istemeyenler için ideal seçeneklerden biri. Ethernetin yanı sıra kablosuz ağ desteği sunan, Bluetooth teknolojisini destekleyen ürün, Windows 10 işletim sistemi yüklü geliyor. LENOVO AIO 520’de dahili ön kamera mevcut.

Gündeminize almanız gereken üçünü seçenek ise, CASPER şirketinin A43.7100-4T00T model hepsi bir arada bilgisayarı. 7. Nesil Intel Core i3-7100U işlemciden güç alan bu bilgisayar, 4 GB DDR4 RAM ve 1 TB depolama alanına sahip. 21.5 inç IPS ekranında 1920×1080 çözünürlükte Full HD görüntü sunan bu bilgisayar, kablosuz klavye ve fare ile kutusundan çıkıyor.

Hepsi bir arada bilgisayar kategorisinden sizin için seçtiğim son ürün, HOMETECH firmasının ALFA 1100AIO modeli. Daha önce söz ettiğim üç hepsi bir arada bilgisayar arasında en geniş ekrana sahip olanı bu ürün. 23.8 inç ekranı bulunan ve bu ekranda 1920X1080 çözünürlük sunan HOMETECH ALFA 1100AIO, Intel Celeron N3350 işlemci, 500 GB sabit disk ve 3 GB RAM’e sahip.

İlginizi çekebilir:  Hızımızı iki yılda üçe katladık

Profesyoneller için | Logitech MX Master 3 fare incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir