Shadow

Heide ile Peter’i Türk Telekom konuşturacak

Türk Telekom Arena Stadı’nın açılış reklamında Taşkın karakteri olarak karşımıza çıkan Cem Yılmaz, bu kez Türk Telekom için Avrupa iletişim altyapısını döşüyor. Denizin altında fiberoptik kablosu döşeyen Taşkın, İsviçre’de ise Heidi’ye gönlünü kaptırıyor.

Türk Telekom’un yeni reklam filminde ‘Taşkın’ karakteriyle karşımıza çıkan Cem Yılmaz, Avrupa’nın fiberoptik altyapısını bağlarken, İsviçre’de Heidi’ye gönlünü kaptırıyor.

Oynadığı reklam filmleri paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kıran Cem Yılmaz, Taşkın karakterini canlandırdığı bu reklamla filmiyle de çok konuşulacak. Türk Telekom’un Avrupa’ya açılışının canlandırıldığı reklam filminde, Cem Yılmaz söz ve mimikleriyle izleyenleri güldürüyor.

Daha önce Türk Telekom Arena stadının açılışı için hazırlanan reklam filminde ‘Tesis oynatıyor’ diyen Cem Yılmaz, bu kez de Türk Telekom’un Avrupa’da bünyesine kattığı 27 bin kilometrelik fiberoptik ağını bağlıyor.

İsviçre Alpleri’ ve denizin altında gerçekleşen çekimlerde Cem Yılmaz, 16 ülkeyi kapsayan fiberoptik bağlantısı denetliyor, daha sonra da Avrupa’nın başkenti olan Brüksel’de törenle bağlantıyı gerçekleştiriyor. İsviçre’de gönlünü Heidi’ye kaptıran Taşkın, Türk Telekom sayesinde Peter’in iletişimde olduğunu öğrenince önce ise hayal kırıklığına uğruyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bulunduğu bölgede Türkiye’yi yeni bir iletişim merkezi olmaya yönelik yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

2010 yılında, Orta ve Güneydoğu Avrupa’nın önde gelen bağımsız toptan data ve kapasite sağlayıcı şirketlerinden Pantel’i satın alan Türk TElekom, böylece Doğu ile Batı arasında iletişim ve data üs merkezi haline geldi.

Türkiye’de 133 bin kilometrelik fiber optik ağı bulunan Türk Telekom, Pantel’i bünyesine katadar toplam fiber optik ağı uzunluğunu da böylece 160 bin kiometre’ye uzatmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir