Shadow

Grup alışveriş modelini bir de Firmanya’dan dinleyin

Grup satış modeli, Amerika’da Groupon’la birlikte başlayan ve giderek hız kazanan bir trend. Türkiye’de de büyük ilgi gören modeli, Inveon Yönetici Ortağı Sencer Berrak TechnoLogic’e anlattı.

Grup alışveriş modelinin yanında bir de özel alışveriş sitesi modeli var. Grup alışveriş ve özel alışveriş sitelerinde ‘Arkadaşını getir, ücretsiz alışveriş kuponu kazan’ kampanyaları yapılıyor. Bu da reklam çalışmasının da kullanıcılara yaptıran yeni bir trend.

Tüm bunların yanında, firmadan firmaya alışveriş fırsatları sunan modeller de var. Inveon’un kurduğu Firmanya da bunlardan biri. Inveon Yönetici Ortağı Sencer Berrak, Firmanya’nın kuruluş öyküsünü bakın nasıl anlatıyor.

Firmanya’da özellikle KOBİ’lere hitap eden farklı ürün kategorileri bulunuyor. Vize hizmetleri, fotokopi makinası kiralama, marka tescili, motokurye gibi ihtiyaçlar Firmanya’dan karşılanabiliyor.

BU BÖLÜMDE NELER VAR?

  • Google, Facebook’la bilgi paylaşımını durdurdu
  • İngiliz Kraliyet Ailesi ve Kraliçe Facebook’ta sayfa açtı
  • Youtube, dava konusu olan videoları çıkardı ve kapanmaktan kurtuldu
  • Inveon Yönetici Ortağı Sencer Berrak, grup alışveriş modelini TechnoLogic’e anlattı
  • Haftanın siteleri SesleKitap ve GirişimHaber
  • Kuzey ve Güney Kore’nin birleşerek Amerika’yı işgal ettiği Homefront adlı oyunla ilgili detaylar
  • Hepsi birazdan TechnoLogic’te

Yeni Şafak gazetesi Teknoloji Editörü Melih Bayram Dede‘nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic programı TVNET’te ekrana geliyor. Programla ilgili görüş ve önerilerinizi info@techno-logic.tv adresine yazabilirsiniz.

Not: TVNET, TÜRKSAT 3A uydusu ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Isparta’da karasal yayın yapıyor. TVNET’in uydu parametreleri şöyle: UYDU: TÜRKSAT 3A FREKANS: 12653 SEMBOL: 4444 FEC: 5/6 POLARİZASYON: VERTICAL

TVNET, DigiTurk’te 39., D-Smart’ta 85., Teledünya’da ise 55. kanalda yayında.

İnternetten Canlı Yayın: http://www.tvnet.tv.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir