Shadow

Giyimde iddialı olanlar için: Modagurusu.com

Atıf Ünaldı

Dünyaca ünlü birçok lüks markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunan Demsa Group markaları artık modagurusu.com web sitesi üzerinden çok uygun indirim oranları ile satışa sunuyor.

Alışveriş tutkunları, modaseverler Demsa Group bünyesinde yer alan prestijli markalara artık www.modagurusu.com’dan özel fırsatlar ile sahip oluyor.

Modagurusu.com’da alışveriş yapan modaseverlerin seçtikleri ürünler adreslerine İstanbul içi en geç 24 saat, İstanbul dışı en geç 48 saate kadar ücretsiz olarak teslim ediliyor. DEMSA Group, Modagurusu.com’da yer alan tüm markaları  güçlü stok yapısı ve DEMSA güvencesi altında müşterilerine sunuyor.

Demsa Group Sosyal Medya ve E-Ticaret Direktörü Atıf Ünaldı; “Modagurusu.com ile ilgili  beklentilerimiz çok yüksek. Mevcut durumdaki istatistikler de bu beklentimizi haklı gösteriyor. Test aşamasında siteye 2 bin ile 3 bin arasında üye sayısı bekliyorken, bu sayı şu an 20 bin-30 bin aralığına ulaştı.” dedi.

Lüks giyim sektörünün lider kuruluşu Demsa’nın bünyesinde yer alan markalar tek çatı altından toplayan www.modagurusu.com’dan sipariş verdikten sonra ürünler 24 saat içerisinde modaseverlere ulaştırılıyor. Sitede modaya yön veren dünyaca ünlü tasarımcıların Kadın, Erkek, Ayakkabı, Çocuk, Ev Ürünleri, Aksesuar ve çok yakında Kozmetik ürünleri gibi farklı kategorilerdeki ürünleri %80’e varan indirimlerle sunuluyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Cem Yılmaz'ın yeni reklamı: Motorola, hayrola!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir