General Mobile’ın üretim sırları

Melih Bayram Dede’nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’e bu hafta, General Mobile Türkiye Genel Müdürü Muzaffer Gölcü konuk oluyor.

Gölcü programda, Merkezi New York’ta bulunan cep telefonu üreticisi General Mobile’ın Türkiye’yi üretim üssü olarak seçmesi ve şirketin Anel işbirliğiyle, Türkiye’de ilk defa seri cep telefonu üretimine başlamasıyla ilgili detayları anlatıyor.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, yapılan bir araştırmada internetin sanılanın aksine sosyal ilişkileri güçlendirdiğinin ortaya çıkması, Google’ın mobil cihazlar için geliştirdiği Android işletim sisteminin kısa sürede yüzde 7 pazar payına ulaşması ve Google’ın iletişim ve birlikte çalışabilirlik çözümü Wave’in uygulama mağazasıyla birlikte devreye girecek olması var.

Haftanın sitelerinde ise, domuz gribinin yaygınlık oranının izlenmesi için Google tarafından kurulan Flu Trends ve üçboyutlu fotoğraf tekniğiyle İstanbul’ın tarihi ve turistik mekanlarını görme imkanı veren Panoramik İstanbul tanıtılıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde, farklı bir dünyada geçen strateji oyunu ‘Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim’ ile ilgili detaylar var.

TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise, TeknoSA Kanyon mağazasından üç yeni dijital oyuncak hakkında bilgi veriliyor.

TECHNOLOGIC CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Programla ilgili bilgi ve geçmiş bölümler için: http://www.techno-logic.tv/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir