Shadow

Garanti’yle çalışanlara pratik çözüm: GoGaranti

Garanti Bankası’nın LOGO Yazılım’la birlikte geliştirdiği ‘GoGaranti’ adlı bir çözüm var. İşletmelerin e-dönüşümü sürecine katkı sağlamayı amaçlayan proje, iddiaya göre Türkiye’de bir ilk.

‘Tiger2’ ve ‘GO’ programlarında işlem yaparken, eş zamanlı ve otomatik olarak bankacılık işlemlerinin de gerçekleştirilmesine olanak tanıyan ‘GoGaranti’, ‘Tiger2’ ve ‘GO’ ile Garanti’nin bankacılık uygulamaları arasında entegre bir şekilde çalışarak zaman tasarrufu sağlıyor, işletmelerin verimliliğini artırıyor.

Yeni uygulamayla, Tiger2 ve GO ürünleri içerisinde artık ‘GoGaranti’ penceresi de görüntülenebiliyor. Tiger2 ve GO kullanıcıları, GoGaranti penceresine hesaplarını tanımladıktan sonra, pencere üzerinde bulunan ‘Hesaplar’, ‘Çek/Senetler’ ve ‘Ödemeler’ seçeneklerinde, muhasebe hesaplarını, ödemelerini, çek ve senetlerini anında izleyebiliyor, bu hesaplarda işlem yapabiliyor.

‘Hatırlat’ seçeneğiyle, ekranda çıkan özel bir mesaj aracılığıyla, hesaplarında gerçekleşen işlemlerden anında haberdar olabiliyor. GoGaranti penceresi, kullanıcılar için Garanti İnternet Şubesi’ne de doğrudan erişim sağlıyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Yapı Kredi'den neden çekildim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir