Shadow

Formda kalmanıza yardımcı olacak akıllı bileklik önerileri

akıllı bileklik

Akıllı bileklik, formunuzu korumanıza yardımcı olan en önemli araçlardan biri. Aktivite bilgilerinizi kaydeden ve mobil uygulamasıyla raporlanmış olarak görmenizi sağlayan akıllı bileklikler, bu sayede formunuzu korumanız için doğru kararlar almanıza yardımcı olur. Günlük olarak attığınız adım, koşu mesafesi, eğer akıllı bilekliğiniz destekliyorsa nabız bilgileriniz, sürekli takip etmeniz gereken verilerdir.

Sağlığınız için kendinize bir hedef belirleyin

Kendiniz için günlük atmanız gereken adım sayısı hedefi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Günlük adım hedefinizi tutturmanız için akıllı bileklik sizi motive edici olacaktır. Bu sayede hareketliliğinizi koruyacak ve daha formda ve zinde bir vücuda sahip olacaksınız. Bu yazımda, size formda kalmanıza yardımcı olacak ve sağlığınız için temel verileri takip etmenizi sağlayacak akıllı bileklik seçenekleri öneriyorum.

Attığınız adımları, kat ettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi görün

MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim ilk akıllı bileklik, FITBIT’ın Charge 2 modeli. Gün boyu aktif olmanızı destekleyen, attığınız adımları, kat ettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi, hareketli anlarınızı, saatlik aktivitelerinizi ve durağan geçirdiğiniz dakikalarınızı takip eden FITBIT Charge 2, her saat en az 250 adım atmanız için size uyarıda bulunuyor.

Formunuzu korumak için size yardımcı olabilecek ikinci seçenek ise, HUAWEI şirketinin Color Band A2 model akıllı bilekliği. Günlük aktiviteleriniz ile kalp atışınızı takibini yapabilen HUAWEI Color Band A2, gerçek zamanlı olarak veri sağlıyor ve bu sayede size formunuzu korumak için yardımcı oluyor.

Daha kaliteli bir yaşam sürmenize yardımcı oluyor

Üçüncü seçenek ise Alcatel firmasının Moveband Display model akıllı bilekliği. İçerdiği hareket dedektörleri sayesinde tüm aktivitelerinizi takip eden Alcatel Moveband Display, yürüdüğünüz mesafeyi, harcadığınız kaloriyi ve uyku düzeninizi raporlayarak daha kaliteli bir yaşam sürmenize yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir:  StudentSN'in CEO'su İbrahim Tarlığ TechnoLogic'te

MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim son seçenek ise Vestel tarafından satışa sunulan bu akıllı bileklik. Mesafe, kalori, nabız ve uyku takibi yapabilen Vestel’in akıllı bilekliği, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz VFit mobil uygulamasıyla senkronize oluyor. Tüm aktivite bilgileriniz VFit uygulaması üzerinden geçmişe dönük olarak da görülebiliyor.

TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir