Ford KA’yı keşfet ödülleri götür!

Ford?un efsane küçük otomobili KA’nın yeni modeli için hazırlanan ve www.heryerdekavar.com adresinden ziyaret edilebilen site, hem eğlenmek hem de ödüller kazanmak isteyenler için iyi bir seçenek.

Açıldığı andan itibaren iki günde tam 15 bin kişinin ziyaret ettiği sitede yer alan oyun, içinde Ford KA otomobiller gizli olan resimlerden oluşuyor. Dört aşaması olan heryerdeKAvar oyununda, oyuncular, görsellerin içerisine gizlenmiş olan 10 adet Ford KA’yı en kısa sürede bulup işaretlemek zorunda.

Oyuncular neşeli ve dinamik Ford KA’ları bulabilmek için ekranda yer alan görseli fare ile sürükleyebiliyor veya klavyenin rakam tuşlarından 1 ve 2 ile mevcut görüntüyü yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor. Ayrıca fare ve klavye bileşimlerini kullanıp ekranda gizli Ford KA’ları hızlı bir şekilde bulmanız da mümkün. Daha şimdiden meraklıların bazı forumlarda heryerdeKAvar oyunu için ipuçlarını tartıştığı görülüyor.

Yarışmanın sürpriz hediyeleri de kuşkusuz en az yarışma kadar heyecan verici. Ekranda yer alan görsellerde gizli Ford KA’ları bulan başarılı oyuncuları müthiş hediyeler bekliyor. Yarışmayı en hızlı şekilde tamamlayanlardan birinciye 1,6 GHz Macbook Air taşınabilir bilgisayar, ikinciye 80 GB’lık PlayStation 3, üçüncüye TomTomXL taşınabilir araç navigasyon sistemi, dördüncüye Nokia 8800 cep telefonu ve beşinciye Sony PSP hediye edilecek.

Sitede ayrıca Ford KA?nın sinemalarda yayınlanan ve içinde onlarca FordKa gizli olan reklam filmi, şık resimleri ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz oyun görsellerinden oluşan eğlenceli duvar kağıtları da sizleri bekliyor. Efsane küçük otomobil Ford KA?ya ulaşmak için tıklayınız: http://www.heryerdekavar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir