Shadow

Ferrari sahibi olmak çok kolay

Ferrari sahibi olmak ve doyasıya sürat yapmak hemen herkesin hayalidir. Ancak hayallerinizi gerçekleştirene kadar beklemek zorunda değilsiniz. Sanal da olsa, Ferrari sahibi olabilir, sürüş keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz!
Ferrari şimdilik otomobil alacak kadar parası olamayanları da düşünüyor ve Ferrari otomobillerin keyfini sanal da olsa çıkarabileceğiniz oyunların geliştirilmesine öncülük yapıyor.
İşte Ferrari’nin son oyunu ‘Ferrari Challenge Trofeo Pirelli’ var ekranlarınızda. Ferrari lisansıyla geliştirilen bu oyunda, 16 kişi aynı anda online olarak yarışabiliyor.
Oyunda yarışacağınız aracı, pisti ve hava koşullarını dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Çeşitli zorluk seviyelerinin de ayarlanabildiği oyunda, yarış kazandıkça yeni arabalar satın alma imkânı elde ediliyor.
Satın aldığınız ve yarışacağınız araçlar üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Ancak bu değişiklikler, araç üzerindeki çıkartmalar yapıştırmaktan ibaret!
Oyunun ‘Challenge’ modunda, aracımızla İtalya, Avrupa ve Kuzey Amerika gibi üç farklı bölgede çeşitli yarışlara katılarak, oto yarışlarındaki becerimizi sergileyebiliyoruz.
http://fc.system3.com

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir