Shadow

Facebook, yeni uygulamalarla ‘Zaman Tüneli’nde yolculuğa çıkaracak

Facebook, bugün yaptığı açıklamayla, eski profil sayfasının yerini alan “Zaman Tüneli” sayfaları için yeni uygulamaları devreye soktuğunu duyurdu. Facebook’un platform yöneticilerinden Carl Sjogreen’in Facebook’un blog sayfasında yayımlanan mesajında, kullanıcıların sevdikleri ya da önemli buldukları pek çok şeyi kendi zaman tünellerine ekleyebilecekleri ve böylece arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri ifade edildi. “Zaman Tüneli” için ilk etapta altmıştan fazla yeni uygulama kullanıma sunuldu.

Facebok, yeni uygulamaların kullanıcılara, diledikleri tüm etkinliklerini zaman tünellerindeki hikayelerine ekleme olanağı sunduğunu, çeşitli markalar tarafından; müzik, yemek, seyahat, spor ve sinema gibi pek çok farklı alanda geliştirilen yeni zaman tüneli uygulamalarına https://www.facebook.com/about/timeline/apps adresinden ulaşılabileceğini belirtiyor.

Facebook kullanıcıları bir uygulamayı zaman tünellerine ekledikten sonra, her etkinlikle birlikte zaman tünellerini güncelleyebiliyor. Kullanıcılar hangi uygulamayla ilgili güncellemeleri kimlerin göreceğini belirleyebiliyor ve zaman tünellerinde yer alan herhangi bir paylaşımı diledikleri zaman kaldırabiliyor. Tüm kişisel ayarlar “Yaptıklarının Dökümü” bölümünden gerçekleştirilebiliyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Kendini nasıl hissediyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir