Evinizin tüm mekânları kapsama alanında

Çok katlı, geniş ya da betonarme yapılarda ‘internet çekiyor, çekmiyor’ karmaşası yaşanır. Çok geniş bir alana kablosuz internet sinyalini sağlıklı bir şekilde ulaştırmak için özel çözümlere ihtiyaç var. AirTies şirketi tarafından piyasaya sunulan ‘Kablosuz Geniş Ev Paketi’ bu soruna çözüm olmayı amaçlıyor. Air 5340 modem ve Air 4310 erişim noktasından oluşan bu paketle, geniş alanları kablosuz interlet ağıyla kapsamak mümkün olabiliyor. Modem ve erişim noktasını bir arada sunan ‘Kablosuz Geniş Ev Paketi’ 119 dolarlık özel kampanya fiyatı ile kapsama alanı sorununa ekonomik bir çözüm sunuyor.

İSTER KABLOLU İSTER KABLOSUZ

AirTies tarafından geliştirilen MESH teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu ortadan kaldırıyor. Böylece evinizdeki ölü noktalar ve duvarlar, internetle aranıza giremiyor. Bunun yanında Air 4310’un üzerinde yer alan Ethernet portu sayesinde masaüstü bilgisayarlar da kablosuz ağa dahil edebiliyor. Böylece, masaüstü bilgisayarların kablosuz ağı algılaması için ayrı bir USB adaptör almaya gerek kalmıyor.

ÖLÜ NOKTALARA ELVEDA

802.11N teknolojisi ile 150 Mbps’ye varan hızlarda kablosuz iletişim sunan Air 5340 eski teknolojilere kıyasla 3 kata kadar daha hızlı bir kablosuz iletişim sunuyor. Böylece,  veri taşırken, video izlerken veya internete resim yüklerken kablosuz ağdan daha yüksek performans elde edilebiliyor. AirTies’ın patentli MESH teknolojisini taşıyan Air 4310 erişim noktası ise kablosuz ağınızın kapsamı alanını genişletmenize olanak sağlıyor.

TEK TUŞLA KURULUM

Kablosuz Geniş Ev Paketindeki ürünlerin kurulumunu çok kısa sürede kolayca gerçekleştirebilirsiniz, AirTies’ın kolay kurulum CD’si ile modeminizi kolayca kurabilir, AirTies tarafından geliştirilen AirTouch özelliği ile kablosuz ağınızı bir tuşa basarak genişletebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey modeminizi kurduktan sonra, evinizde kablosuz sinyalin zayıfladığı noktaya Air 4310’u yerleştirerek üzerinde yer alan AirTouch tuşuna basmak. Birkaç dakika içinde evinizde hiç sinyal alamadığınız bir bölümde bile yüksek hızda internet keyfine başlayabilirsiniz.

AĞINIZ GÜVENDE

Kablosuz ağınızı kurdunuz ve kolayca genişlettiniz. Peki, ağınız yetirince güvende mi? AirTouch teknolojisi, kablosuz ağınızı kolayca genişletmenin yanı sıra, en üst seviyede güvenlik teknolojisi ile otomatik olarak şifreleyerek davetsiz misafirlere karşı koruyor. Böylece kullanıcılar karmaşık ve zorlayıcı süreçlerle uğraşmıyor. Üstelik ağınıza bağlayacağınız diğer AirTouch teknolojili cihazlar için gerekli olan ayarlar da otomatik olarak gerçekleşiyor. AirTies Kablosuz Geniş Ev Paketi, tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi, kolay kurulum CD’si, 7/24 teknik destek ve 3 yıl garanti özellikleri ile birlikte özel tasarım kutusu ile seçkin teknoloji marketlerinde yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir