Shadow

Evinizin fiyatı ne kadar?

Eviminfiyati

Eviminfiyati, evinizin hem gerçek değerini hem de piyasa koşullarına kira bedelini internetten anında öğrenmenizi sağlayan bir site.

‘Türkiye’nin ilk gayrimenkul e-ekspertiz portalı’ sloganıyla kurulan eviminfiyati.com, piyasada dikkate alınan kriterleri göz önüne alarak fiyat tespiti yapıyor.

eviminfiyati com adresinden bulunan konut fiyatlama modülü sayesinde 2-3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde özellikleri girilen evin piyasa değeri ücretsiz olarak öğrenilebiliyor.

Yurtdışında çeşitli örnekleri bulunan söz konusu ‘Online Ekspertiz‘ sistemi eviminfiyati com tarafından şimdilik İstanbul, İzmir ve Ankara illerini kapsayacak şekilde hayata geçirildi.

Türkiye’nin yeni gayrimenkul projeksiyonu olarak konut fiyatlarının belirlenmesinde referans noktası olma misyonuyla kurulan eviminfiyati com’da online bilgi alışverişi de mümkün.

eviminfiyati com’da ev arayanlarla emlakçıların anlık fikir alışverişi yapmalarını sağlayacak birebir ‘Online İletişim’ hizmeti de bulunuyor.

Bu sistemde ev sahibi olmak isteyenler, ilgilendikleri bölgede hizmet vermekte olan online emlak firmalarıyla aradıkları alternatif konutlarla ilgili anlık ücretsiz görüşme yapıyor.

Oyuna keyif kat | Pusat Clutch Gamepad incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir