Shadow

Evdeki ADSL kotanızı cebinizde de kullanın

İnternet kullanıcılarının ev ya da ofiste ADSL veya fiber gibi genişbant internet abonesi olması, mobil haldeyken de GSM şirketlerinden 3G internet paketleri satın alması gerekiyor.

TTNET, başlattığı yeni bir kampanya ile Türkiye’de ilk kez ADSL ve 3G internet kotasını ortak kullanma imkanı veriyor. Bu amaçla Türk Telekom Grubu şirketlerinden Avea ile işbirliği yapan şirket, bu yeni hizmetini ‘Ortak Kota’ olarak adlandırıyor.

Aboneler kampanyayla, kotalarını isterlerse 3G’den isterlerse ADSL’den kullanıyor ve nereden internete bağlanırsa bağlansınlar aynı ücreti ödüyor. Bu hizmet tek kota, tek fatura ve tek fiyatla sunuluyor.

Ödeme koşullarına baktığımız, 24 ay taahhüt veren müşterilere Ortak Kota NET6 paketinin aylık 45 TL’ye, Ortak Kota NETLİMİTSİZ paketinin ise aylık 84 TL’ye sunulduğunu görüyoruz.

Kampanya çerçevesinde 125 TL değerindeki ADSL modem, 15 TL’lik bağlantı ücreti ve 3G hat açılış vergilerinin paketle birlikte sunulduğunu, müşterilere herhangi bir ücret yansıtılmadığını da hatırlatmış olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir