Shadow

Ev kullanıcıları için yazıcı önerileri

Yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası ve fotoğraf baskı makinası işlevlerini tek cihazda toplayan çok fonksiyonlu yazıcılar son dönemde büyük ilgi görüyor. Hem öğrenciler hem de evden çalışanlar için çok marifetli yazıcı önerilerim bu yazıda.

yazıcı önerileri

MELİH BAYRAM DEDE

Koronavirüs salgını nedeniyle hem evden çalışanlar hem de evlerinden uzaktan eğitime devam edenler için teknolojik donanımlara ihtiyaç ve talep arttı. Birçok kişi evlerine eğitim ya da iş ortamını kurmaya odaklanırken, masaütü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar ve tablet bilgisayarlar ilk sırada gelen teknolojik donanımlar olma konumunu koruyor. Bilgisayar dışında, baskı, fotokopi, tarama ve fotoğraf ihtiyaçları için çok fonksiyonlu yazıcı ürünlerine yoğun talep var.

Çok fonksiyonlu ürünler tercih ediliyor

Ev tipi yazıcılar söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlara cevap veren ürünler öne çıkıyor. Tüm ihtiyaçlar derken, bir yazıcının farklı boyutlarda kâğıda baskı yapabilmesinin yanında, fotokopi, tarayıcı ve mümkünse fotoğraf baskısı da yapabiliyor olmasını tercih ediyor kullanıcılar. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan hem ekonomik fiyatlı hem de bir ev kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya aday ürünler öneriyorum. Hazırsanız hemen başlayalım:

CANON Pixma E414

Çok fonksiyonlu yazıcı kategorisinin en popüler ürünü CANON firmasının Pixma E414 modeli. Bu ürün ekonomik fiyata evrak basmanız için size yardımcı olurken, aynı zamanda belge tarayıcı, fotokopi makinası ve fotoğraf baskı makinası görevlerini de üstleniyor. Tercihe göre siyah-beyaz ya da renkli baskı seçenekleri sunan ürün, aile bireylerinin bilgisayar ya da diğer cihazlarından baskı gönderebilmesi için de kolaylık sağlıyor. Ürünle basılan fotoğraflar özel günlere göre özelleştirilebiliyor. Kartpostal, takvim, doğum günü kartı seçenekleri tercih edilebiliyor.

İlginizi çekebilir:  Android telefonunuza Microsoft deneyimi taşımanın yolu: Microsoft Başlatıcı

HP 3XV18B Deskjet 2720

Yazıcı kategorisinde tercih edilebilecek bir başka seçenek ise HP firmasının 3XV18B Deskjet 2720 model çok fonksiyonlu ürünü. Belge baskısı, belge tarama, fotokopi ve fotoğraf baskısı fonksiyonlarını tek cihazda toplayan ürün, uygun fiyatlı bir seçenek. HP Smart uygulamasıyla kolayca kurulabilen ürünle bilgisayar, tablet bilgisayar veya akıllı telefonlarınızdan dilediğiniz an baskı alabilirsiniz. Kablolu kullanımın yanı sıra cihazlarınızdan kablosuz olarak baskı alabilmenizi de destekleyen ürün en iyi seçeneklerden biri.

EPSON Ecotank L3111

Size önereceğim son ürün ise EPSON firmasının Ecotank L3111 model yazıcısı. Çok fonksiyonlu bir ürün olan Ecotank L3111, yazıcı, tarayıcı, fotokopi ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarınızı karşılamaya aday. Ürün dakikada 33 siyah-beyaz ve 15 renkli sayfa baskısı yapabiliyor. Ürünle birlikte üç yıl yetecek kadar mürekkep veriliyor olması da en önemli avantajı. Ev kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinlikte olan Ecotank L3111, ayrıca küçük ofisler için de uygun bir seçenek olarak gözüküyor.

Oyun canavarı POCO X3 NFC kutudan çıkıyor | Uygun fiyata yüksek performans

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir