Shadow

Ev internetinde yeni dönem

Sadece bireylerin değil hanelerin de dijitalleşmesine öncülük etmeyi hedefleyen Vodafone, ev interneti için memnuniyet dönemini başlattı. Vodafone Evde İnternet’in yeni ‘Memnuniyetle’ kampanyasıyla, 24 ay taahhütle fiber ev interneti alan Vodafone’lular, 2 günde kurulum, hızlı arıza çözümü, hep hızlı internet ve her an internete bağlı kalma gibi pek çok avantaja sahip oluyor.

Vodafone Türkiye Ev internetinde yeni dönem

MELİH BAYRAM DEDE

Vodafone, evde maksimum internet keyfi yaşamak isteyen aileler için memnuniyet dönemini başlattı. Yeni ‘Memnuniyetle’ kampanyasıyla, 24 ay taahhütle fiber ev interneti alan Vodafone’lular, 2 günde kurulum, hızlı arıza çözümü, hep hızlı internet ve her an internete bağlı kalma gibi pek çok avantaja sahip oluyor.

AKN sınırlaması yok

Kampanyada, Adil Kullanım Noktası (AKN) bulunmayan limitsiz ‘Vodafone Evde İnternet’ paketleri ise 59,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bireylerin ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Vodafone olarak, müşterilerimizin ev interneti ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye ve deneyimde farklılaşmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ‘Memnuniyetle’ kampanyasını geliştirdik.

engin aksoy

Kurulum desteği

24 ay taahhütle ‘Vodafone Evde İnternet’ alan müşterilerimiz, 2 günde kurulum, hızlı arıza çözümü, hep hızlı internet ve her an internete bağlı kalma gibi pek çok avantaja sahip oluyor. Tüm bunlara ek olarak sunduğumuz ‘kurulumcu takip’ ve ‘evde çekim garantisi’ gibi özelliklerle müşterilerimiz, sevdikleriyle birlikte güzel anlar yaşamalarını sağlayacak bir ev interneti hizmetine sahip olacaklar. Müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.’

Mobil internet avantajı

Vodafone, ev internetine ek olarak, faturalı mobil müşterilerine, 4 GB mobil internet hakkı sunuyor. Diğer yandan, kurulum bekleyen Vodafone’lular, ‘kurulumcu takibi’ sayesinde, SMS yoluyla kurulum ekiplerinin konum ve durumu hakkında bilgi alabiliyor.

İlginizi çekebilir:  Vodafone, efsane paket Cepnet'e yeni abone alımını durdurdu

Wi-Fi genişletici desteği

Kaliteli bir Wi-Fi deneyimi için müşterileri daha farkına varmadan önden inceleme yapıp çözüm geliştiren Vodafone, müşterilerinin evin her yerinde en iyi Wi-Fi performansını deneyimleyebilmeleri için ‘Wi-Fi genişletici’ özelliğini de sunuyor. Kampanyasından faydalanmak isteyenlerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 9 542 no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

Seviyorum İnterneti

Seviyorum İnterneti

Vodafone, bireysel kullanıcıların dijitalleşme haritasını ortaya koyacak yeni bir platform oluşturdu. ‘Seviyorum İnterneti’ adlı yeni dijital platform, kullanıcılara internet kişiliklerini öğrenip öneriler sunuyor.

Vodafone, Türkiye’de bireysel kullanıcıların dijitalleşme haritasını ortaya koyacak yeni bir platform oluşturdu. ‘Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?’ mottosuyla duyurduğu yeni marka kimliği doğrultusunda müşterilerine geleceğin teknolojileri konusunda dijital yol arkadaşlığı yapan Vodafone, ‘Seviyorum İnterneti’ adını verdiği yeni dijital platformuyla, kullanıcılara internet kişiliklerini öğrenme fırsatının yanı sıra ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre dijitalleşebilmeleri için gerekli önerileri sunuyor. Vodafone, yeni platformuyla, kullanıcıların hızla gelişen dijital dünyaya uyum sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Dijital yol arkadaşı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Vodafone olarak, bireylerin dijitalleşmesine önem veriyoruz. Müşterilerimizin dijital yol arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla, Türkiye’de bireysel kullanıcıların dijitalleşme haritasını ortaya koyacak yeni bir platform oluşturduk. ‘Seviyorum İnterneti’ adını verdiğimiz bu platformla, tüketicilerin internet kullanım alışkanlıklarını anlıyor ve ilgi alanlarını bir algoritma ile hesaplıyoruz. Kendi gelişim alanlarını fark etmelerini sağlayarak hayatlarını kolaylaştıracak teknolojileri öneriyoruz. Bu sayede, çağa uyum sağlamalarını kolaylaştırıyoruz” dedi.

(12 Şubat 2019 tarihinde Yeni Şafak’ta yayınlanmıştır.)

Baseus Encok W05 TWS kablosuz kulaklık incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir