etohum’da dersimiz kullanıcı deneyimi

İnternet girişimcilerinin buluşma adreslerinden ‘etohum’, kısa bir süre önce belirlediği ‘yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi’ni girişimcilerle buluşturmaya devam ediyor.

26 Mart’taki etohum toplantısının konuğu ise Userspots.com oluyor. İnternet sitelerini kullanıcıların göz hareketlerini izleyerek test eden Userspots, internet sitelerinde en çok yapılan hatalar konusunda da katılımcıları bilgilendiriyor.

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle, bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, destekleyeceği 21 girişim projesini girişimcilerle buluşturmayı sürdürüyor.

26 Mart 2009 Perşembe günü Kadıköy’de bulunan Maçkolik Complex’te düzenlenecek olan etohum toplantısının konuğu Userpots.com’un kurucusu Mustafa Dalcı oluyor.

İnternet sitelerini test ederek kullanıcıların göz hareketlerini izleyen, bunun sonucunda da sitelerde karşılaşılacak sorunları bularak sonuçları yorumlayan ve çözüm önerileri sunan Userspots.com, internet sitelerinde en çok yapılan hatalar hakkında katılımcıları bilgilendiriyor.

Saat 17:30’da başlayacak toplantıda 1983 yılında Ankara’da doğan, 2006 yılında ODTÜ İstatistik Bölümü’nü bitiren, şu anda ise aynı üniversitedeki ODTÜ Enformatik Enstitüsü’nde Bilişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans yapmakta olan Mustafa Dalcı, etohum’un ‘yatırım yapılabilecek 21 internet girişimi’ arasında yer verdiği Userspots.com hakkında merak edilenleri de aktarıyor.

etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için ise www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir