Shadow

etohum’un 28 Mayıs’taki konuğu Hayhuy.com!

İnternet girişimcilerinin yeni buluşma adresi olan etohum, yeni internet girişimlerinin öykülerini aktarmaya devam ediyor! 28 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek olan toplantısına Hayhuy.com’u konuk eden etohum, bu farklı sosyalleşme sitesinin öyküsünün birinci ağızdan aktarılmasını sağlıyor!

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum, yeni internet girişimlerini paylaşmaya devam ediyor.

28 Mayıs Perşembe günü Cevahir Alışveriş Merkezi’ndeki Schiller Cafe’de düzenleyeceği toplantıya bu kez de Hayhuy.com’u konuk alan etohum, sosyalleşme siteleri arasında fark yaratan bu girişimin kuruluş öyküsünü meraklılarla paylaşıyor.

İnternetin giderek daha yaygın bir şekilde sosyalleşme amacıyla kullanıldığı günümüzde, sosyal ağ pazarına yeni bir soluk kazandıran Hayhuy.com’un kuruluş öyküsü kurucu ortakları tarafından anlatılıyor. Anket sorularına verilen cevaplar çerçevesinde oluşturulan profillerin birbirleriyle eşleştirilmesine dayalı bir sisteme sahip olan Hayhuy.com, kullanıcılarına vaat ettiği eğlenceli sosyalleşme ortamının detaylarını etohum toplantısında paylaşıyor.

etohum, yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen genç girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir organizasyon.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Küresel spor ekonomisi 115 milyar dolarlık pazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir