Shadow

Ericsson’dan Telia Sonera ekibine 3G ötesi şovu

Ericsson’un dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir ilgiyle karşılanan Teknoloji TIR’ı, Telia Sonera Eurasia bünyesinde Doğu Avrupa ve Asya bölgesindeki beş GSM operatöründen 80’in üzerinde üst düzey yöneticisini ağırladı.

Kazakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Özbekistan ve Moldova’daki GSM operatörlerinin teknik ve pazarlama bölümlerinden yetkililer, 6-9 Ağustos 2009 tarihlerinde Çeşme’de gerçekleşen uzun soluklu bir teknoloji turuna katıldı. Bugünün ve yarının yaşam biçiminin, iş modellerinin ve teknolojilerinin tanıtıldığı etkinlik, Ericsson’un Türkiye’de gerçekleştirdiği en geniş kapsamlı bölgesel buluşmaya ev sahipliği yaptı.

Ericsson Roadshow LTE, HSPA, GPON, IMS ve IPTV gibi en son teknolojileri içerisinde taşıyor. Bu teknolojiler üzerinden çok gelişmiş multimedia servislerini izleyen ziyaretçiler, 2020 yılında yaşamın nasıl olacağını, insan, cihaz ve kurum bağlamında iletişimin nasıl şekilleneceğini görme şansına sahip oldular.

Ericsson Genel Müdür Yardımcısı Erdi Kurşunoğlu konuya ilişkin olarak, “Böylesine geniş kapsamlı bir organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Beş farklı ülkeden gelen müşterilerimize geleceğin teknolojilerini sunarken karşılıklı etkileşimde bulunmanın, sektör adına başarılı bir sinerji yarattığına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ericsson Teknoloji TIR’ı içinde sanal bir gezinti için:
http://www.ericsson.com/campaign/roadshow/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir