Shadow

En popüler bilgisayar aksesuarları

bilgisayar aksesuarları

MELİH BAYRAM DEDE

Bilgisayarımızı kullanırken onu tamamlayacak ve deneyimimizi iyileştirecek aksesuarlara ihtiyaç duyarız. Bu aksesuarlar çok farklı yelpazede olabilir ve çok farklı fonksiyonlara sahip olabilir. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim dört farklı aksesuar seçeneğine yer veriyorum. Vakit kaybetmeden hemen başlayalım…

ADDISON 11″ sert kapaklı Macbook Air kılıfı

Eğer bir MacBook Air kullanıcısıysanız, bilgisayarınızı muhafaza edecek sert plastikten üretilmiş bir kılıf sizin için yararlı olabilir. Incase firması tarafından üretilmiş olan bu ürün, bilgisayarınızın hem alt hem de üst kısmını tamamen muhafaza eden bir yapıya sahip. Kauçuk ayakları bulunan ürün, bilgisayarınızın ısınmaması için de hava kanallarını açık bırakıyor. Bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmayacak şekilde tüm giriş-çıkış noktaları, ışıklar ve düğmeleri açık bırakacak şekilde tasarlanan ürün farklı renk seçenekleriyle temin edilebiliyor.

KINGSTON Cloud MIX oyuncu kulaklığı

Bilgisayarınıza eşlik edecek şık bir aksesuar olarak KINGSTON firmasının Cloud MIX oyuncu kulaklığını önerebilirim. Bilgisayarınızda hem oyun oynarken, hem müzik dinlerken hem de film izlerken kullanabileceğiniz bu şık kulaklık, takılıp çıkarılabilir bir mikrofona sahip. Onu farklı kılan en önemli özelliği ise, dışarı çıktığınızda kablosuz kulaklık olarak da kullanabiliyor olmanız. Bluetooth destekli olan bu kulaklık dışarıdaki kullanımlarda size telefon görüşmelerinizi kolayca yapabilmeniz için dahili bir gizli mikrofon daha içeriyor.

Jel soğutmalı oyuncu kulaklığı Anker SoundCore Strike 3 incelemesi

TUNÇMATIK Lite II kesintisiz güç kaynağı

Enerji kesintisi, eğer bir kesintisiz güç kaynağımız yoksa bilgisayar başında çalışırken başımıza gelebilecek en kötü şeydir. Bilgisayarımızı ve diğer çevre birimlerini şebekeden gelen aşırı enerji dalgalanmalarına karşı koruyacak hem de ani elektrik kesintilerinde veri kaybetmemize ve cihazlarımızın bozulmasına engel olabilecek kesintisiz güç kaynağı iyi bir aksesuar seçeneğidir. TUNÇMATİK firması tarafından üretilen Lite II model kesintisiz güç kaynağı, fazla yer kaplamayan ve ekonomik bir çözüm olarak bu noktada size yardımcı olabilir.

SEAGATE Expansion 8TB harici disk

Verilerimizi saklamak için sadece bilgisayarımıza güvenemeyiz. Bu nedenle harici bir disk kullanmak her zaman şiddetle tavsiye edilir. Bilgisayarınızın yanı başında duracak ve sürekli verilerinizi yedeklemeniz için size yardımcı olacak bir ürün seçeneği olarak SEAGATE firmasının 8TB veri depolama kapasiteli Expansion modelini önerebilirim. Kutusundan çıkarır çıkarmaz kısa sürede kullanmaya hazır hale gelen ve USB 3.0 bağlantısı ile hızlı veri aktarma imkânı sunan bu ürün sizin en büyük yardımcınız olacak.

Jel soğutmalı oyuncu kulaklığı Anker SoundCore Strike 3 kutudan çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir