Shadow

Elektronik Ticaret ve Elektronik İş

Dijital dönüşümün önlenemez boyutlara ulaştığı günümüzde, neredeyse tüm iş süreçleri internette yerini almış durumda. Bundan tabii ki öncelikle ticaret de nasibini almış durumda.

Nobel Yayın Dağıtım’dan çıkan Elektronik Ticaret ve Elektronik İş adlı kitap, internette iş yapmak isteyen veya işini geliştirmek isteyenlere yol gösteren bir kılavuz niteliğinde.

Kitap, müşterilerden satıcılara, üreticilerden işletmelere, ticari hayattan iş hayatına ve de topluma kadar her şeyde kendisini hissettiren e-dönüşümle ilgili ipuçları veriyor.

Elektronik Ticaret ve Elektronik İş adlı kitap, dijital dönüşümün; kendine stratejik bir yol olarak seçen pazarlamacılar ve yöneticiler tarafından nasıl kullanılması gerektiğini anlatıyor.

Aynı zamanda kitapta, başarılı bir iş gerçekleştirmek için Web’in nasıl kullanılması gerektiği anlatılırken, bu amaçla çeşitli başarılı e-iş modelleri ortaya konuluyor.

Bu çerçevede kitap, hem eğitim kurumlarında kaynak olarak yararlanılabilecek, bunun yanında da özel sektörde dönüşümü yakalamak isteyenlere yararlı olacak bir eser.

Elektronik Ticaret ve Elektronik İş
Erkan Akar – Cantürk Kayahan
Nobel Yayın Dağıtım
134 Sayfa 8 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir