Shadow

Elektrikli ısıtıcı modellerine yakından bakalım

Elektrikli ısıtıcı

MELİH BAYRAM DEDE

Elektrikli ısıtıcılar genel olarak mekânlarda ek ısıtma çözümleri olarak öne çıkıyor. Örneğin evinizde doğalgazla çalışan bir kombi varsa, tüm evi kalorifer petekleriyle ısıtmak daha makul ve ekonomik bir çözümdür. Kombinin ısıttığı suyun borular vasıtasıyla evdeki tüm mekânlarda dolaşarak doğal bir ısıtma sağlaması birinci tercihiniz olmalı.

Elektrikli ısıtıcılar, kışın çok soğuk günlerde ek bir çözüm olarak düşünülebilir. Ya da işyeri gibi evlerimize oranla daha küçük mekânlarda ısıtmaya yardımcı olabilir. Tüm mekânları elektrikle ısıtmak, tüm ısıtma sistemini elektrik enerjisi üzerinden kurgulamak fatura sürprizleri yaşatabilir size.

Bu hafta MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim dört farklı elektrikli ısıtıcı modelini inceliyoruz. Bu ürünlerden ilk iki modeli quartz, diğer iki modeli ise infrared teknolojisiyle ısıtma yapıyor. Kullanacağınız alanın büyüklüğü ve yapısına göre sizin için uygun olan çözümü seçebilirsiniz.

Luxell LX-2831 1800W Elektrikli Isıtıcı

3 adet Quartz cam tüpe sahip olan Luxell firmasının LX-2831 model elektrikli ısıtıcısı 1800W güç tüketiyor. 3 ayrı kademeyle sıcaklık ayarı yapılabilen ve termostatı da bulunan bu elektrikli ısıtıcıda ortam havasını nemlendirmek için buhar özelliği mevcut. Üründe bulunan devrilme emniyeti ise olası kazalarda güvenlik riski yaşanmasının önüne geçen faydalı bir fonksiyon. Bu elektrikli ısıtıcı üzerinde bulunan taşıma koluyla farklı mekânlar arasında aktarmanız gerektiğinde de kolaylık sağlıyor.

CVS DN 2043 1200W Atrika Isıtıcı

Dinç Elektronik bünyesindeki markalardan CVS’nin piyasaya sunduğu DN 2043 Atrika model elektrikli ısıtıcı maksimum 1200W güç tüketiyor ve 2 adet Quartz cam tüple ısıtma yapıyor. CVS DN 2043 Atrika model ısıtıcı az yer kaplayan ve kolaylıkla taşınabilen bir tasarıma sahip. Bu yönüyle özellikle kullandığı ısıtıcının mekânlarda fazla yer kaplamamasını tercih edenler için ideal bir ürün. CVS DN 2043 Atrika ısıtıcı kullanıcı güvenliği için devrilme emniyeti içeriyor ve bu sayede olası kazalarda mağduriyetleri önlüyor.

İlginizi çekebilir:  Encazip enerji verimliliğinde 25 ülke arasında 16. sırada

Sinbo SFH-3394 2000W Infrared Isıtıcı

Elektrikli ısıtıcı olarak kule tipi olarak da anılan ve dikey konumlandırılan modeller de tercih edilebilir. Sinbo firmasının SFH-3394 model ısıtıcısı infrared teknolojisi içeriyor. 2000W güç tüketen bu ısıtıcıda termostat ayarı mevcut. Ayrıca kullanıcı güvenliği açısından aşırı ısınma koruması ve devrilme emniyeti özelliği bulunuyor.

Luxell MHR-1800W Vertrio Elektrikli Isıtıcı

Infrared teknolojisi kullanılan Luxell firmasının MHR-1800W Vertrio model elektrikli ısıtıcısı maksimum 1800W güç tüketiyor. Uzaktan kumandayla yönetilebilen bu üründe dijital göstergeli termostat mevcut. Panelinde dijital zamanlayıcı bulunan; ısı ayarı ve zamanlaması yapma avantajları sunan bu ürün, 3 kademeli güç ayarına sahip. Güvenlik önlemi olarak devrilme emniyeti bulunan Luxell MHR-1800 Vertrio ısıtıcı, gelişmiş özellikleriyle öne çıkan bir ürün.

Ruijie Reyee RG-EW300R Wi-Fi Menzil Genişletici incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir